ପୁଣି ଥରେ ମାମୁଁ ବନିବେ ସଲମାନ, ସ୍ପଷ୍ଟ କଲେ ଭିଣୋଇ ଆୟୁଷ

ମୁମ୍ବାଇ : ପୁଣି ଥରେ ମାମୁଁ ବନିବେ ଦବଙ୍ଗ ଷ୍ଟାର ସଲମାନ ଖାନ୍‌ । ତାଙ୍କ ଭଉଣୀ ଅର୍ପିତା ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଇଁ ମା’ ବନିବାକୁ ଯାଉଥିବା ନେଇ ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେଉଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଖବରକୁ ନେଇ ପୂର୍ବରୁ କୌଣସି ସ୍ପଷ୍ଟିକରଣ ମିଳି ନଥିଲା । ଏବେ ଅନେକ ଚର୍ଚ୍ଚା ପରେ ଅର୍ପିତା ମା’ ହେବା ଖବର ସତ ବୋଲି ଜଣା ପଡ଼ିଛି । ଖବରଟି ସତ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଅର୍ପିତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଆୟୁଷ ଶର୍ମା ।

arpita khan
amarujala.com

ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଅର୍ପିତା ଏବଂ ଆୟୁଷ ଦୁହେଁ ଏକ ଆଓ୍ଵାର୍ଡ ସୋ’ରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ସେଠାରେ ଅର୍ପିତା ଗର୍ଭବତୀ ଥିବା ଖବରକୁ ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯିବା ପରେ, କିଛି ବହୁତ ଭଲ ହେବାକୁ ଯାଉଛି । ହଁ, ଅର୍ପିତା ଏବଂ ମୁଁ ଦ୍ୱିତୀୟ ଶିଶୁର ମାତା-ପିତା ବନିବାକୁ ଯାଉଛୁ । ଏହା ଖୁବ୍‌ ସୁନ୍ଦର ଯାତ୍ରା ହେବାକୁ ଯାଉଛି ବୋଲି କହିଥିଲେ ଆୟୁଷ । ବିବାହ ପରେ ୨୦୧୬ରେ ଆୟୁଷ ଓ ଅର୍ପିତା ନିଜର ପ୍ରଥମ ଶିଶୁ ଆହିଲଙ୍କୁ ଏ ଦୁନିଆକୁ ଆଣିଥିଲେ । ଏବେ ସେ ପୁଣି ଥରେ ମା’ ହେବାକୁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ପରିବାର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ଖୁସିଥିବା ଜଣା ପଡ଼ିଛି ।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.