ରିଲିଜ ହେବା କ୍ଷଣି ହିଟ୍‌ ହେଲା ‘ସତ୍ୟମେବ ଜୟତେ’ର ଟ୍ରେଲର, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡିଓ

0

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ‘ପରମାଣୁ’ ସିନେମାରେ ସଫଳତା ସାଉଁଟିବା ପରେ ଅଭିନେତା ଜନ୍‌ ଅବ୍ରାହମ ପୁଣିଥରେ ଏକ ଦେଶଭକ୍ତି ସିନେମା ସହିତ ପରଦାରେ ତାଙ୍କର ଜଳଓ୍ଵା ଦେଖାଇବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ନିକଟରେ ସିନେମା ‘ସତ୍ୟମେବ ଜୟତେ’ର ଟ୍ରେଲର ରିଲଜ ହୋଇସାରିଛି। ଟ୍ରେଲର ଦେଖି ଲାଗୁଛି କି ସିନେମାଟି ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ଆକସନ୍‌ ଓ ଥ୍ରିଲରର ଭରପୂର ଖୋରାକ ଯୋଗାଇବ। ରିଲିଜ ହେବା କ୍ଷଣି ‘ସତ୍ୟମେବ ଜୟତେ’ର ଟ୍ରେଲର ହିଟ୍‌ ହୋଇଥିବା ଜାଣିବାକୁ ମିଳିଛି। ତେବେ ଟ୍ରେଲର ଦେଖିବା ପରେ ଦର୍ଶକଙ୍କ ସିନେମା ଦେଖିବାର ଇଚ୍ଛା ଆହୁରି ଦ୍ୱିଗୁଣିତ ହୋଇଯାଇଛି।

ମିଲାପ ଜାେଓ୍ଵରି ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ‘ସତ୍ୟମେବ ଜୟତେ’ ସିନେମା ଅଗଷ୍ଟ ୧୫ରେ ରିଲିଜ ହେବାକୁ ଯାଉଛି। ଟ୍ରେଲର ଲଞ୍ଚ ପୂର୍ବରୁ ସିନେ-ନିର୍ମାତାମାନେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସିନେମାର କେତେଟି ପୋଷ୍ଟର ରିଲିଜ କରିଥିଲେ। ଏହାକୁ ବି ଦର୍ଶକ ବେଶ୍‌ ପସନ୍ଦ କରିଥିଲେ। ସିନେମାରେ ଜନ ଅବ୍ରାହମ, ମୋଜନ ବାଜପେଇ ଓ ଆୟଶା ଶର୍ମା ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୂମିକାରେ ନଜର ଆସିବେ। ଆୟଶା ଅଭିନେତ୍ରୀ ନେହା ଶର୍ମାଙ୍କ ଭଉଣୀ।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.