ପୁଣି ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ କାଠଗଡ଼ାକୁ ଟାଣିଲେ ବିଜେପି ନେତା ସୁବ୍ରମଣ୍ୟମ ସ୍ୱାମୀ

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ ଖିଲାଡୀ ଷ୍ଟାର ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ପୁଣି ଥରେ ବିବାଦରେ ଛନ୍ଦି ହୋଇଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ବଲିଉଡ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ରାମସେତୁ’କୁ ନେଇ ଏହି ବିବାଦ ଉପୁଜିଛି। ବାସ୍ତବରେ, ବିଜେପି ନେତା ସୁବ୍ରମଣ୍ୟମ ସ୍ୱାମୀ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ରାମସେତୁ’ରେ ଭୁଲ ତଥ୍ୟ ଦର୍ଶାଯାଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରି ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଛନ୍ତି। ଶନିବାର ଦିନ ସେ ଏହି ବାବଦରେ ଦୁଇଟି ଟ୍ୱିଟ୍ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଟ୍ୱିଟ୍‌ରେ ସ୍ୱାମୀ ଅଭିନେତାଙ୍କ ନାଗରିକତ୍ୱ ଉପରେ ମଧ୍ୟ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଜଣେ ବିଦେଶୀ ନାଗରିକ, ତେବେ ତାଙ୍କୁ ଦେଶରୁ ବିତାଡିତ କରାଯାଇପାରିବ । ଏହା ସହିତ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସମେତ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ନିର୍ମାତାଙ୍କ ନାମରେ ମକଦ୍ଦମା ଦାୟର କରାଯିବ ବୋଲି କୁହାଯାଇଛି।

ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ବିଷୟରେ ପ୍ରଥମ ଟ୍ୱିଟରେ ସ୍ୱାମୀ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ‘ମୁଁ ଅଭିନେତା ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଏବଂ ତାଙ୍କ କର୍ମା ମିଡିଆ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିବାକୁ ଯାଉଛି। ସେ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ରାମସେତୁ’ଙ୍କୁ ଭୁଲ ଢଙ୍ଗରେ ଦେଖାଇଛନ୍ତି | ସ୍ୱାମୀ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ରାମସେତୁର ଛବିକୁ ନଷ୍ଟ କରିଛି। ସୂଚନା ଥାଉ କି ଫିଲ୍ମ ‘ରାମସେତୁ’ ଭାରତ ଏବଂ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ମଧ୍ୟରେ ନିର୍ମିତ ରାମ ସେତୁ ଉପରେ ଆଧାରିତ। ଏଥିରେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଜଣେ ପ୍ରତ୍ନତତ୍ତ୍ୱବିତ୍ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି, ଯିଏ ଏହାର ସତ୍ୟତା ଜାଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅକ୍ଷୟଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ନୁସରତ ଭାରୁଚ ଏବଂ ଜ୍ୟାକଲିନ ଫର୍ଣ୍ଣାଣ୍ଡିଜ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଛନ୍ତି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର