ମୋ ମାଲିକ କୁଆଡେ ଗଲେ, ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଝୁରୁଛି ତାଙ୍କ ପୋଷା କୁକୁର

ମୁମ୍ବାଇ: ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହେବାର ଦୁଇ ମାସ ବିତିଗଲାଣି | ଆଉ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଏବଂ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ନ୍ୟାୟ ପାଇଁ ସଂଗ୍ରାମ ଜାରି ରଖିଛନ୍ତି। ଏହି ସମୟରେ, ସୁଶାନ୍ତ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୋଷା କୁକୁର ଫଜର ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଇଛି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବାଇକ ଚାରିପଟେ ଘୁରି ବୁଲୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛି । ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପୋଷା କୁକୁର ବର୍ତ୍ତମାନ ବିହାରରେ ଅଛି। ସେୟାର୍ ହୋଇଥିବା ଭିଡିଓରେ ଫଜ୍ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ବାଇକ ଚାରିପଟେ ବୁଲୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି |

ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ ପେଜ୍ ସେୟାର କରିଥିବା ଟ୍ୱିଟ୍ ରେ ଏହା ଲେଖାଯାଇଛି – ‘ବାଇକ୍ ନିକଟରେ ଫଜ୍ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କୁ ଖୋଜୁଛି । ଦୁହେଁ ପ୍ରାୟତଃ ଏକାଠି ବୁଲିବାକୁ ଯାଉଥିଲେ ”|ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ମଧ୍ୟ ମୁମ୍ବାଇରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ଘରର କୋଠରୀ ବାହାରେ ଫଜ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଦୁଃଖି ଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲା । ମୃତ୍ୟୁ ସମୟରେ ଫଜ୍ ଅଭିନେତାଙ୍କ ସହ ନଥିଲା | ଯଦିଓ ସେ ଘରେ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ସେ ଅନ୍ୟ ଏକ କୋଠରୀରେ ଥିଲା | ପରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରିବାର ତାଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇ ବିହାର ଆଣିଥିଲେ।


ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଶାନ୍ତ ମାମଲା ବିଷୟରେ କହିବାକୁ ଗଲେ ସିବିଆଇ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ମାମଲାର ଅନୁସନ୍ଧାନ କରୁଛି। ଶନିବାର ଦିନ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ହାଉସକିପର ନୀରଜ, ବନ୍ଧୁ ସିଦ୍ଧାର୍ଥ ପିଥାନି, ଦୀପେଶଙ୍କୁ ସିବିଆଇ ପଚରାଉଚରା କରିଥିଲା। ଫୋରେନସିକ୍ ଟିମ୍ ମଧ୍ୟ ଅଭିନେତାଙ୍କ ଘରେ ପୁନଃଦୃଶ୍ୟ କରିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ସୁଶାନ୍ତଙ୍କ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.