ମୋ କ୍ୟାରିୟର ବର୍ବାଦ ହୋଇଗଲା: ସ୍ଵରା ଭାସ୍କର

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ସ୍ୱରା ଭାସ୍କର ଅନେକ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମରେ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଅବଶ୍ୟ, ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷ ଧରି ସେ ସିନେ ପରଦାଠାରୁ ଦୂରରେ ଅଛନ୍ତି | ତାଙ୍କୁ ଶେଷ ଥର ପାଇଁ ୨୦୨୨ ମସିହାରେ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ଜହାଁ ଚାର ୟାର’ରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତାଙ୍କୁ ଫିଲ୍ମରେ ଦେଖା ନ ଯିବାର କାରଣ ଦର୍ଶାଇଛନ୍ତି। ସ୍ୱରା ନିକଟରେ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ଯେ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରି ତାଙ୍କୁ କାଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁନାହିଁ ଏବଂ ଏଥିପାଇଁ ସେ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ଦାୟୀ କରିଛନ୍ତି। କନେକ୍ଟ ସିନେକୁ ଦିଆଯାଇଥିବା ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସ୍ୱରା କହିଛନ୍ତି- ‘ଯଦି ଦୁନିଆରେ ଏପରି କିଛି ଅଛି ଯାହା ମୋ ପାଇଁ ମହଙ୍ଗା ଥିଲା, ଏହା ମୋର ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟ ଥିଲା କାରଣ ଏହା ମୋ କ୍ୟାରିଅରକୁ ନଷ୍ଟ କରିଦେଇଥିଲା।

ଅନେକ ନିର୍ମାତାଙ୍କ ପାଇଁ, ମୁଁ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଅସ୍ପୃଶ୍ୟ ଏବଂ ଏଗୁଡ଼ିକ ମୋର ଶବ୍ଦ ନୁହେଁ, ଏହା ମୋର ଶୁଭେଚ୍ଛୁ, ନିର୍ମାତା, ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଏବଂ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ କଥା, ଯେଉଁମାନେ ମୋତେ ଫୋନ କରି ଏହା କହିଥିଲେ | ସ୍ଵରା କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଲୋକ ମୋତେ ଫୋନ କରି କହୁଥିଲେ ଯେ, ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ କାଷ୍ଟ କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲୁ କିନ୍ତୁ ଷ୍ଟୁଡିଓ ତୁମର ନାମ ଶୁଣି ମନା କଲା | ଅଭିନେତ୍ରୀ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ସେ କାଷ୍ଟିଂ ନ ହେବାର କାରଣ ପଚାରନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ସେ ବିବାଦରେ ରୁହନ୍ତି । ସ୍ୱରା କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ବହୁତ ଲୋକ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ କୁହନ୍ତି ଯେ ତୁମେ ଭୁଲ କାମ କରିଛ, ତୁମେ ତୁମର କ୍ୟାରିଅରକୁ ନଷ୍ଟ କରିଛ, ତୁମେ ଏହା କାହିଁକି କଲ? ଏହା ତୁମ ପାଇଁ ବହୁତ ମୂର୍ଖାମୀ ଥିଲା |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର