ଆଜି ରିଲିଜ୍‌ : ‘ଯୋଗୀ’

0

ଭୁବନେଶ୍ୱର: ଆଜି ଯେଉଁ ନୂଆ ଓଡ଼ିଆ ଛବି ରିଲିଜ୍‌ ହେଉଛି ,ତାହା ହେଲା ‘ଯୋଗୀ’। ଶ୍ରୀଧର ମାର୍ଥାଙ୍କ ପ୍ରଯୋଜିତ ତଥା ନିରଂଜନ ବେହେରାଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ଏହି ଓଡ଼ିଆ ଛବିରେ ନାୟକ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି ନବାଗତ ଆର୍ଯ୍ୟନ୍‌ ଦାଶ କୁମାର ଓ ନାୟିକା ଭୂମିକା ନିଭାଇଛନ୍ତି ନବାଗତା ନିକିତା।ଅବଶ୍ୟ ନିକିତା ଓଲିଉଡ଼୍‍ରେ ଶିଶୁ କଳାକାର ଭାବେ ବେଶ୍‌ ଲୋକପ୍ରିୟତା ହାସଲ କରିଥିଲେ।ନାୟିକା ଭାବେ ‘ଯୋଗୀ’ ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ସିନେମା।ଦର୍ଶକ ଆର୍ଯ୍ୟନ ଓ ନିକିତାଙ୍କ ଯୋଡ଼ିକୁ ଏଥିରେ କିଭଳି ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି,ତାହା ଦେଖିବାକୁ ବାକି ରହିଲା।ନାୟକ ହେଉଛି ଜଣେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପୁଅ।ଆଉ ନାୟିକା ଜଣେ ସ୍ୱାଧୀନତା ସଂଗ୍ରାମୀଙ୍କ ଝିଅ।

ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଟାଇଟଲ ରୋଲରେ ଅଛନ୍ତି ଅଭିନେତା ହର ରଥ। ଅନ୍ୟ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି ବିଜୟ ମହାନ୍ତି, ସ୍ମିତା ମହାନ୍ତି, ମନୋଜ ମିଶ୍ର ପ୍ରମୁଖ କଳାକାର। ଏହାର କାହାଣୀ ଲେଖିଛନ୍ତି ଛବିତା ମାର୍ଥା ଏବଂ ସଂଳାପ ଲେଖିଛନ୍ତି ଡ଼ ରଜନୀରଂଜନ। ଦୀପକ କୁମାର ‘ଯୋଗୀ’ର ସଙ୍ଗୀତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ। ଚଳିତ ଅପ୍ରେଲ ମାସରେ ଦୁଇଟି ଓଡ଼ିଆ ସିନେମା ଆଗରୁ ରିଲିଜ୍‌ ହୋଇ ସାରିଛି।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.