ପୁଅ ଅନନ୍ତଙ୍କ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ କଳା ଓ ସଂସ୍କୃତିକୁ ଅଧିକ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦେଉଛନ୍ତି ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ

ମୁମ୍ବାଇ: ରିଲାଏନ୍ସ ଫାଉଣ୍ଡେସନର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ତଥ୍ୟା ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ପୁଅ ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନୀ ଓ ରାଧା ମର୍ଚାଣ୍ଟଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ପ୍ରି-ୱେଡିଂ ରୀତି ସବୁ ପାଳନ ହେବାର ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି। ଉତ୍ସବ ପୂର୍ବରୁ ଅନନ୍ତଙ୍କ ମାଆ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ ତାଙ୍କର ଦୁଇଟି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ କଥା କହିଛନ୍ତି। ଏକ ଭିଡିଓରେ କୋଟିପତି ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ପତ୍ନୀ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅନନ୍ତ ଏବଂ ରାଧିକାଙ୍କ ବିବାହ ଉତ୍ସବ ପାଳନ ବେଳେ ପ୍ରଥମେ ଆମେ ଆମର ‘ରୁଟ୍‌’ (ଚେର) ଓ ଦ୍ବିତୀୟରେ ଆମର କଳା- ସଂସ୍କୃତି ପ୍ରତି ବିଶେ‌ଷ ଗୁରୁତ୍ବ ଦେବା ଉଚିତ। ଯେହେତୁ ସେ ପିଲାଦିନରୁ କଳା ସହ ଜଡ଼ିତ, ସେଥିପାଇଁ ସେ ନିଜ ପୁଅ ବାହାଘରେ ଏହାକୁ ବିଶେଷ ଗୁରୁତ୍ବ ଦେଇଛନ୍ତି।

ଭିଡିଓରେ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସାରା ଜୀବନ କଳା ଏବଂ ସଂସ୍କୃତି ଦ୍ୱାରା ଅନୁପ୍ରାଣିତ ହୋଇଥିବାରୁ ଏହା ତାଙ୍କୁ ଗଭୀର ଭାବରେ ପ୍ରଭାବିତ କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ସେ ସର୍ବଦା ସମାନ ଭାବରେ ଉତ୍ସାହୀ ରହି ଆସିଛନ୍ତି।

ନୀତା ଅମ୍ବାନୀ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଜାମନଗର ସେମାନଙ୍କ ହୃଦୟରେ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍ଥାନ ଅଧିକାର କରେ ଏବଂ ଏହାର ଗଭୀର ମହତ୍ତ୍ୱ ରହିଛି। ଏହି କାରଣରୁ ଅନନ୍ତଙ୍କ ବାହାଘର ସେମାନେ ସେଠାରେ କରିବାକୁ ଚିନ୍ତା କରିଛନ୍ତି।

ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନୀ ଏବଂ ରାଧିକା ମର୍ଚାଣ୍ଟର ବିବାହ ପୂର୍ବ ଉତ୍ସବରେ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ସେନ୍‌ସେସନ୍‌ ରିହାନା, ମେଟା ସିଇଓ ମାର୍କ ଜୁକରବର୍ଗ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ପ୍ରିସ୍କିଲା ଖାନ୍ ଏବଂ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ପିତାମାତା ବନିବାକୁ ଯାଉଥିବା ଦୀପିକା ପାଦୁକୋନ୍ ଓ ରଣବୀର ସିଂଙ୍କ ସମେତ ପ୍ରାୟ ୧୦୦୦ ଜଣ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱ ଦେଖାଯିବେ ବୋଲି ଆଶା କରାଯାଉଛି।  ଅତିଥିମାନେ ଜାମନଗରର ରିଲାଏନ୍ସ ଗ୍ରୀନ୍ସ କମ୍ପ୍ଲେକ୍ସରେ ରହିବେ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର