ଆପଣ ଜାଣିଛନ୍ତି କି ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ଏହି ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଡେଟ୍‌ କରୁଥିଲେ ବିରାଟ

ମୁମ୍ବାଇ: ଭାରତୀୟ କ୍ରିକେଟ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ବିରାଟ କୋହଲି ତାଙ୍କର ଭଲ ଖେଳ ସହ ଆର୍କଷଣୀୟ ଚେହେରା ପାଇଁ ସମସ୍ତଙ୍କ ହୃଦୟରେ ରାଜ କରୁଛନ୍ତି । ବିରାଟ ବିଗତ କିଛି ମାସ ହେବ ଯେତିକି ତାଙ୍କ ଖେଳ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ନାହାନ୍ତି ବରଂ ତାଙ୍କ ବିବାହ ପାଇଁ ତା’ଠାରୁ ଅଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଛନ୍ତି । ବିରାଟ ବଲିଉଡ଼ ସୁନ୍ଦରୀ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କୁ ନିକଟରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ବିରାଟ ଅନୁଷ୍କାଙ୍କ ସହ ବହୁ ଦିନର ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ପରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ତେବେ ଅନୁଷ୍କା ଯେ ବିରାଟଙ୍କ ପ୍ରଥମ ପସନ୍ଦ ଥିଲେ ତାହା ନୁହଁ । ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କର ଅନେକ ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ବନ୍ଧ ରହିଥିଲା । ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ବିରାଟଙ୍କ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ବିଷୟରେ ।

YouTube

ଅନୁଷ୍କାଙ୍କୁ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ବିରାଟ ପ୍ରଥମେ ବାହୁବଲୀ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତମନ୍ନା ଭାଟ୍ଟିଆଙ୍କୁ ଡ଼େଟ କରୁଥିଲେ । ଦୁହିଁଙ୍କର ଏକ ବିଜ୍ଞାପନର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ସାକ୍ଷାତ ହୋଇଥିଲା। କିଛି ଦିନ ତାଙ୍କର ସଂପର୍କ ସଠିକ ଭାବେ ଚାଲିଥିଲା କିନ୍ତୁ ହଠାତ୍‌ କୌଣସି କାରଣରୁ ଦୁହିଁଙ୍କର ବ୍ରେକଅପ ହୋଇ ଯାଇଥିଲା। 

Deccan Chronicle

ବିରାଟଙ୍କ ଜୀବନରେ ଖାଲି ଯେ ତମନ୍ନା ଥିଲେ ତାହା ନୁହଁ ବରଂ ବଲିଉଡ଼ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଇସାବେଲେ ଲେଟେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପାଗଳ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ । ଇସାବେଲେ ଏବଂ ବିରାଟଙ୍କର ମୁମ୍ବାଇର ଏକ ବ୍ୟାବସାୟିକ ପାର୍ଟିରେ ଦେଖା ହୋଇଥିଲା । ପ୍ରେମ ସଂପର୍କର କିଛି ମାସ ପରେ ଦୁହିଁଙ୍କୁ ଏକା ସାଙ୍ଗରେ ସିଙ୍ଗାପୁରରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା କିନ୍ତୁ ଦୁହିଁଙ୍କ ସଂପର୍କ ଅଧିକ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାଲି ନ ଥିଲା ।

ଇସାବେଲେଙ୍କ ସହ ବ୍ରେକ-ଅପ୍‌ ପରେ ବିରାଟଙ୍କର ଏକ ବିଜ୍ଞାପନର ସୁଟିଂ ସମୟରେ ଅନୁଷ୍କା ଶର୍ମାଙ୍କ ସହ ଦେଖାହୋଇଥିଲା । ଏହାପରେ ଦୁହିଁଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ସ୍ଥାପନ ହେବା ସହ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦୁହେଁ ବିବାହ କରିବା ସହ ବହୁତ ଭଲ ଜୀବନଯାପନ କରୁଛନ୍ତି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର