ଏଲଜେପି ଯାହା କହୁ ପଛେ, ନୀତିଶ ହିଁ ଆମର ନେତା ହେବେ : ଜେପି ନଡ୍ଡା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି (ବିଜେପି) ସଭାପତି ଜେପି ନଡ୍ଡା ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ବିହାର ନିର୍ବାଚନରେ ​​ଏନଡିଏ ଦୁଇ ତୃତୀୟାଂଶ ବହୁମତରେ ଜିତିବ। ସେ ଲୋକସଭା ପାର୍ଟି (ଏଲଜେପି) କୁ ମଧ୍ୟ ଟାର୍ଗେଟ କରିଛନ୍ତି । ବିଜେପି ସଭାପତି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏଲଜେପି ଯାହା କହୁ ପଛେ, ଆମର ନେତା ନୀତିଶ କୁମାର ହେବେ। ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସାକ୍ଷାତକାରରେ ଜେପି ନଡ୍ଡା କହିଛନ୍ତି ଯେ ନିର୍ବାଚନରେ ​​ବିଜେପି ଅଧିକ ଆସନ ପାଇଲେ ବି ନୀତିଶ କୁମାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ହେବେ।

ଆମେ ଯାହା କହିଥାଉ ତାହା ମଧ୍ୟ କରିଥାଉ | ଜେପି ନଡ୍ଡା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆସନର ଫଳାଫଳ ଯାହା ହେଉନା କାହିଁକି ନୀତିଶ ଜି ଆମର ନେତା ହେବେ ବୋଲି ଆମେ କହିଛୁ। ବିଜେପି ଆଗରେ ରହୁ କିମ୍ବା ଜେଡିୟୁ ଆଗରେ ରହୁ, ଆମେ ଯାହା କହିଛୁ ତାହା ପାଳନ କରିବୁ। ଜେପି ନଡ୍ଡା କହିଛନ୍ତି ଯେ ନିର୍ବାଚନ ପରେ ଆମକୁ ଏଲଜେପି ର ସମର୍ଥନ ନେବା ଆବଶ୍ୟକ ନାହିଁ।

ଏନଡିଏ ମୋଦୀ ଜୀ ଏବଂ ବିଜେପି ସହିତ ଅଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ବିଜେପି, ନୀତୀଶ ଜୀ, ହମ ପାର୍ଟି ଏବଂ ଭିଆଇପି ପାର୍ଟି ଏନଡିଏରେ ଅଛୁ। ବିଜେପି ସଭାପତି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଚିରାଗ ପାସୱାନଙ୍କର ଅଧିକ ଆକାଂକ୍ଷା ରହିଛି। ଏହାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ବିଜେପି ପାଇଁ କଷ୍ଟସାଧ୍ୟ ଥିଲା। ଆମର ଏଲଜେପି ସହିତ ଆମର କୌଣସି ଚୁକ୍ତି କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ | ଆମେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଭାବରେ ନୀତିଶ କୁମାରଙ୍କ ସହ ଅଛୁ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.