ନୂଆ ସରକାର ପାଇଁ ୧୨୫ ଦିନର ବ୍ଲୁପ୍ରିଣ୍ଟ ପ୍ରସ୍ତୁତ: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ତୃତୀୟ ଥର ପାଇଁ କ୍ଷମତାକୁ ଫେରିବା ନେଇ ନିଶ୍ଚିତ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି (ବିଜେପି) ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ସରକାର ଆସନ୍ତା ୧୦୦ ଦିନ ପାଇଁ ବ୍ଲୁପ୍ରିଣ୍ଟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିସାରିଛନ୍ତି ବୋଲି ଏକ ଟେଲିଭିଜନ ସାକ୍ଷାତ୍‌କାରରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ପ୍ରଥମ ଥର ମତଦାତା ଓ ଭାରତର ଯୁବବର୍ଗଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ସାହ ଦେଖିବା ପରେ ଏହାକୁ ୧୨୫ ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବୃଦ୍ଧି କରାଯାଇଛି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ପୂର୍ବରୁ ସେହି ଚାରିଟି ଜାତି ମଧ୍ୟରେ ଯୁବକମାନଙ୍କୁ ସାମିଲ କରିଥିଲେ, ଯେଉଁମାନେ ତାଙ୍କ ସରକାର ପାଇଁ ପ୍ରାଥମିକତା ବୋଲି କହିଥିଲେ। ଅନ୍ୟମାନେ ହେଉଛନ୍ତି ମହିଳା, କୃଷକ ଓ ଗରିବ। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ଏହା ମଧ୍ୟ ଜଣାଇଛନ୍ତି ଯେ ସେ କିପରି ତାଙ୍କ ବିକାଶ ଏଜେଣ୍ଡା ପାଇଁ ଯୁବବର୍ଗଙ୍କଠାରୁ ମତାମତ ଚାହୁଛନ୍ତି। ମୁଁ ଯୁବକମାନଙ୍କର ସମ୍ପୃକ୍ତି ଚାହୁଛି ଏବଂ ଚାହୁଛି ସେମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଧାରଣା ଅଂଶୀଦାର କରନ୍ତୁ। ମୁଁ ମୋ ଦେଶର ଯୁବବର୍ଗଙ୍କୁ ସମୁଦାୟ ୨୫ ଦିନ ଉତ୍ସର୍ଗ କରିବାକୁ ଚାହୁଛି। ମୁଁ ଏହା କରିବି, ମୁଁ ୧୦୦ ଦିନରୁ ଆଗକୁ ବଢ଼ୁଛି। ପ୍ରଥମ ୧୦୦ ଦିନ ପାଇଁ ସରକାରଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟସୂଚୀର ବ୍ଲୁପ୍ରିଣ୍ଟ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଦେଶର ୨ ନିୟୁତରୁ ଅଧିକ ଲୋକଙ୍କଠାରୁ ମତାମତ ସଂଗ୍ରହ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ମୋଦୀ କହିଛନ୍ତି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର