କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହେଲା ହୃଦୟହୀନ ଜେଜେମାର ଉନ୍ମତ୍ତ କାଣ୍ତ; ନିଜ ନାତିକୁ ମାଡ଼ ମାରିବା ସହ ମହମବତୀ ମହମରେ ଦେଲେ ଚେଙ୍କା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି। ଏକ ଭିଡିଓରେ ନାବାଳିକଟି ନିଜ ପରିବାର ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଯାତିତ ହେଉଥିବା ନଜରକୁ ଆସିଛି। ଭିଡିଓଟିରେ ଜଣେ ଜେଜେମା’ ତାଙ୍କ ନାତିକୁ ମାଡ଼ ମାରିବା ସହ ଗରମ ମହମବତୀରେ ଚେଙ୍କା ଦେଉଛନ୍ତି।

ଦୁହେଁ ଚଟାଣରେ ବସିଥିବା ବେଳେ ହୃଦୟହୀନା ମହିଳା ଶିଶୁର ହାତ ଧରିଥିବାର ଦେଖାଯାଏ। ମହିଳା ଜଣକ ଥରେ ନୁହେଁ ବରଂ ତିନିଥର ପିଲାଙ୍କ ହାତରେ ଗରମ ମହମବତୀ ମହମ ଜଳାଇ ପକାଉଛନ୍ତି। ମହିଳା ଜଣକ ପିଲାଟିକୁ ତାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ, ପେଟ ଏବଂ ପିଠିକୁ ମାଡ଼ ମାରୁଛନ୍ତି। ଏହାସହ ମହିଳା ଜଣକ ଶିଶୁର ପାଟି ଉପରେ ଏକ ଟିସୁ ଲଗାଇଥିବାର ଦେଖି ତାଙ୍କୁ କାନ୍ଦିବା ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ସଙ୍କେତ ଦେଉଛନ୍ତି। ଘରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଅନ୍ୟ ମହିଳାମାନେ ଶିଶୁଟିକୁ ଏପରି ନିର୍ଯାତିତ ହେଉଥିବା ବେଳେ ହସୁଥିବା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳିଛି।

Times Now

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ଲୋକ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଏବଂ ନ୍ୟାସନାଲ କମିସନ୍‌ ଫର ମହିଳା (ଏନସିଡବ୍ଲୁ) ମୁଖ୍ୟ ରେଖା ଶର୍ମା ଗୋଟିଏ ଟ୍ୱିଟକୁ ଜବାବ ଦେଇଛନ୍ତି। କ୍ରିକେଟର ସୁମିତ କୁମାରଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ପୋଷ୍ଟ କରାଯାଇଥିବା ଏକ ଟୁଇଟର ଜବାବରେ ଶର୍ମା ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ଠାରୁ ଘଟଣାର ସ୍ଥାନ ବିଷୟରେ ପଚାରି ବୁଝିଛନ୍ତି। ସୂଚନାନୁଯାୟୀ, ଭିଡ଼ିଓଟିରେ ଥିବା ଶିଶୁଟିକୁ ତାଙ୍କ ମା’ ଜେଜେମାଙ୍କ ପାଖରେ ଛାଡ଼ି ଯାଇଛନ୍ତି। ପିଲାଟିର ବୟସ ୨ବର୍ଷ ରହିଛି। ପିଲାଟି ମହୁମାଛି ଦ୍ୱାରା ଆଘାତ ପାଇଥିବା ସତ୍ବେ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ ଜିଦ୍ ଧରିଥିଲା। ଶିଶୁଟିର ଜିଦ୍‌ ଯୋଗୁଁ ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି। ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏକ ମାମଲା ରୁଜୁ ମଧ୍ୟ ହୋଇଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର
AdBlock Detected

Looks like you are using an ad-blocking browser extension. We request you to whitelist our website on the ad-blocking extension and refresh your browser to view the content.