କରୋନା ଭୂତାଣୁଠାରୁ ସୁରକ୍ଷିତ ରହିବା ପାଇଁ ପୁଲିସ ଫାଉଣ୍ଡେସନକୁ ୨ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦାନ କଲେ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର

ମୁମ୍ବାଇ: ବଲିଉଡ ଖିଲାଡୀ ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ମୁମ୍ବାଇ ପୁଲିସ ଫାଉଣ୍ଡେସନକୁ ଦୁଇ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦାନ କରିଛନ୍ତି | ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ କମିଶନର ପରମ୍ବୀର ସିଂ ଟ୍ୱିଟ୍ କରି ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ଅବଦାନ ପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି। ସିଂ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଫାଉଣ୍ଡେସନରେ ଦୁଇ କୋଟି ଟଙ୍କା ସହାୟତା କରିଥିବାରୁ ଅକ୍ଷୟ କୁମାରଙ୍କୁ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଧନ୍ୟବାଦ ଦେଉଛି। ସହରର ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତିବଦ୍ଧ ମହିଳା ଏବଂ ପୁରୁଷ ପୋଲିସ୍ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଜୀବନରେ ଆପଣଙ୍କର ସହଯୋଗ ବହୁତ ସହାୟକ ହେବ |


କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କୁ ରୋକିବା ଦିଗରେ ପୁଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ମାସ୍କ କିଣାଯିବାରେ ଏହି ରାଶି ଖର୍ଚ୍ଚ କରାଯିବ | ଏହା ପୂର୍ବରୁ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସୁରକ୍ଷା ଉପକରଣ (ପିପିଏ), ମାସ୍କ ଏବଂ ଦ୍ରୁତ ପରୀକ୍ଷଣ କିଟ୍ କିଣିବା ପାଇଁ ଅକ୍ଷୟ ବିଏମସିକୁ ୩ କୋଟି ଦାନ କରିଥିଲେ ।

ଅକ୍ଷୟ କୁମାର ଟ୍ୱିଟରରେ ମୁମ୍ବାଇ ପୋଲିସ ଏବଂ ବିଏମସିକୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ଆମ ପରିବାର ଏବଂ ଆମକୁ ସୁରକ୍ଷା ଦେବା ପାଇଁ ଦିନରାତି ପରିଶ୍ରମ କରୁଛନ୍ତି। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ବଲିଉଡ ସୁପରଷ୍ଟାର ମଧ୍ୟ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ପିଏମ କେୟାର ଫଣ୍ଡକୁ ୨୫ କୋଟି ଦାନ କରିଛନ୍ତି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.