ଅମିତ ଶାହ ମଞ୍ଚରେ ପୂର୍ବତନ ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କୁ ଭର୍ତ୍ସନା କରୁଥିବା ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର୍ ଧରିଲା: ଭାଇରାଲ୍ ଭିଡିଓ ଦେଖନ୍ତୁ…

ଗୁଣ୍ଟୁର: ଚନ୍ଦ୍ରବାବୁ ନାଇଡୁ ଆନ୍ଧ୍ରପ୍ରଦେଶର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବରେ ଶପଥ ଗ୍ରହଣ କରିଛନ୍ତି। ବୁଧବାର ଅନୁଷ୍ଠିତ ଶପଥ ଗ୍ରହଣ ସମାରୋହରେ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହ ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। ସମାରୋହର ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। କିନ୍ତୁ ଭିଡିଓକୁ ଅଧିକାରିକ ଭାବେ ନିଶ୍ଚିତ ହୋଇନାହିଁ।

ଭାଇରାଲ ଭିଡିଓରେ ପୂର୍ବତନ ରାଜ୍ୟପାଳ ତାମିଲାଇସାଇ ସୁନ୍ଦରରାଜନ ମଞ୍ଚରେ ନେତାମାନଙ୍କୁ ଅଭିବାଦନ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ସେ ଅମିତ ଶାହଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ହାତ ଯୋଡି ଚାଲିଯାଉଥିବା ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ତା’ପରେ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କୁ ରୋକୁଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ତାମିଲାଇସାଇ ଅମିତ ଶାହଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଅମିତ ଶାହ ତାଙ୍କୁ କିଛି ବୁଝାଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ଏହି ସମୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ଅସନ୍ତୋଷ ବିଷୟରେ ଆଲୋଚନା ଚାଲିଛି। କିଛି ଲୋକ ଦାବି କରୁଛନ୍ତି ଯେ ଶପଥ ଗ୍ରହଣ ସମାରୋହରେ ଅମିତ ଶାହ ପୂର୍ବତନ ରାଜ୍ୟପାଳଙ୍କୁ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛନ୍ତି। ତେବେ ବିଜେପି କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କେହି ଭିଡିଓ ସମ୍ପର୍କରେ କୌଣସି ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ଦେଇ ନାହାନ୍ତି।

ନିକଟରେ ତାମିଲସାଇ ସୁନ୍ଦରରାଜନ ବିଜେପି ଟିକେଟରେ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ​​ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କୁ ପରାଜୟର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା। କୁହାଯାଉଛି ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁନ୍ଦରରାଜନ ଏବଂ ତାମିଲନାଡୁ ବିଜେପି ସଭାପତି ଅନ୍ନାମଲାଇଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଏକ ରାଜନୈତିକ ଯୁଦ୍ଧ ଚାଲିଛି। ଉଭୟଙ୍କ ସମର୍ଥକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବିବାଦ ପରିସ୍ଥିତି ମଧ୍ୟ ଦେଖାଦେଇଛି।

ଏଥର ତାମିଲାଇସାଇକୁ କୋଏମ୍ବାଟୁର ଏବଂ ଚେନ୍ନାଇ ସାଉଥ ସିଟରୁ ଅନ୍ନାମଲାଇ ପରାଜୟର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିବ। ଭିଡିଓ ବିଷୟରେ ଦାବି କରାଯାଉଛି ଅମିତ ଶାହ ସୁନ୍ଦରରାଜନଙ୍କୁ ବୁଝାଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଅସନ୍ତୋଷ ଭିଡିଓରେ ସ୍ପଷ୍ଟ ଦେଖାଯାଇଛି।

ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବିଜେପି ଷ୍ଟେଟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ସେଲର ଉପାଧ୍ୟକ୍ଷ କାର୍ତ୍ତିକ ଗୋପୀନାଥ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଅମିତ ଶାହ କୌଣସି ଅନାବଶ୍ୟକ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇ ତାମିଲାଇସାଇ ଆକ୍କାଙ୍କୁ ସର୍ବସାଧାରଣରେ ଚେତାବନୀ ଦେଇଛନ୍ତି କି? ଚେତାବନୀ ଦେବାର କାରଣ କ’ଣ ହୋଇପାରେ? ଶାହଙ୍କ ସହ ମଞ୍ଚରେ ନିତିନ ଗଡକରୀ ଏବଂ ଜେପି ନଡ୍ଡା ମଧ୍ୟ ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।
ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ନିକଟରେ ଏକ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସୁନ୍ଦରରାଜନ ଅନନାମଲାଇଙ୍କ ନାମ ନ ନେଇ ଟାର୍ଗେଟ କରିଥିଲେ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର