ମୂର୍ଖଙ୍କ ସ୍ଵର୍ଗରେ ରହୁଛନ୍ତି କଂଗ୍ରେସ ମୁଖ୍ୟ: ଅନ୍ନାମଲାଇ

ଚେନ୍ନାଇ: ତାମିଲନାଡୁର ବିଜେପି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ କେ ଅନ୍ନାମଲାଇ ଶନିବାର ଦିନ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି କଂଗ୍ରେସ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ମଲ୍ଲିକାର୍ଜୁନ ଖଡ଼ଗେଙ୍କ ବିବୃତ୍ତିକୁ ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ କେନ୍ଦ୍ରରେ ମିଳିତ ସରକାର ଭୁଲ ଭାବରେ ଗଠନ ହୋଇଛି ଏବଂ ଯେକୌଣସି ସମୟରେ ଏହା ଭାଙ୍ଗିଯାଇପାରେ | ଏନେଇ ତାମିଲନାଡୁ ବିଜେପି ରାଜ୍ୟ ସଭାପତି କେ ଅନ୍ନାମଲାଇ କହିଛନ୍ତି ଯେ କଂଗ୍ରେସ ମୁଖିଆ ମୂର୍ଖଙ୍କ ସ୍ୱର୍ଗରେ ବାସ କରୁଛନ୍ତି।

ଅନ୍ନାମଲାଇ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଶାସକ ମୋଦୀ ସରକାର ୩.୦ କେବେବି ଭାଙ୍ଗିବ ନାହିଁ। ଏହି ସମୟରେ କଂଗ୍ରେସର ବରିଷ୍ଠ ନେତା ମଲ୍ଲିକାର୍ଜୁନ ଖଡ଼ଗେଙ୍କ ସହ ତାଳ ମିଳାଇ ଆରଜେଡି କହିଛି ଯେ ଭାରତର ମତଦାତା କେନ୍ଦ୍ରରେ ମୋଦୀ ସରକାରକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ | ଆମ୍ ଆଦମୀ ପାର୍ଟି ମଧ୍ୟ କହିଛି ଯେ ଦେଶର ଭୋଟରମାନେ କେନ୍ଦ୍ରରେ ମୋଦୀ ସରକାର ଚାହୁଁ ନାହାଁନ୍ତି। ବାସ୍ତବରେ ଚଳିତ ଥର ବିଜେପି ସଂଖ୍ୟାଗରିଷ୍ଠତା ପାଇନଥିଲା | ଯେଉଁଠାରେ ବିଜେପି ସର୍ବାଧିକ ୨୪୦ଟି ଆସନ ପାଇଥିଲା । ତେବେ ବିଜେପି ନେତୃତ୍ୱାଧୀନ ଏନଡିଏ ମିଳିତ ଭାବେ ୨୯୬ ଆସନ ପାଇଥିଲା | ଆଉ ବହୁମତ ପାଇବା ପରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ତୃତୀୟ ଥର ପାଇଁ ଦେଶର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହୋଇଛନ୍ତି। ଜବାହରଲାଲ ନେହେରୁଙ୍କ ପରେ ସେ କ୍ରମାଗତ ତୃତୀୟ ଥର ପାଇଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହୋଇଛନ୍ତି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର