ଦିଲ୍ଲୀ ସୀମା ସିଲ କରିବା ନେଇ କେଜ୍ରିୱାଲଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କଲେ କଂଗ୍ରେସ ଓ ବିଜେପି

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ରାଜଧାନୀ ଦିଲ୍ଲୀର ସୀମାକୁ ସିଲ୍ କରିବା ପାଇଁ ଦିଲ୍ଲୀ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲଙ୍କ ଘୋଷଣା ପରେ ଏହାକୁ ନେଇ ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ଏବଂ କଂଗ୍ରେସ ଦ୍ୱାରା କେଜ୍ରିୱାଲଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଛନ୍ତି | କଂଗ୍ରେସ ଦ୍ୱାରା ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରାଯାଇ କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଦିଲ୍ଲୀରେ ସବୁକିଛି ଖୋଲା ଯାଇଛି, ସେତେବେଳେ ଦିଲ୍ଲୀର ସୀମାକୁ ସିଲ୍ କରିବାର ଆବଶ୍ୟକତା କ’ଣ ଥିଲା ? ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସୀମାରେ ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ବାରଣ କରିବା ଯୋଗୁଁ କେବଳ ବିଶୃଙ୍ଖଳା ସୃଷ୍ଟି ହେବ |


ଏହା ସହ କଂଗ୍ରେସ ତରଫରୁ ଟ୍ୱିଟ କରି ଲେଖାଯାଇଛି ଯେ କେଜ୍ରିୱାଲ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ଅଛନ୍ତି | କରୋନା ସଂକ୍ରମଣକୁ କିପରି ରୋକାଯାଇପାରିବ ସେ ଜାଣିନାହାଁନ୍ତି। ଏହି ନିଷ୍ପତ୍ତିକୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଛନ୍ତି ବିଜେପି ସାଂସଦ ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର ଟ୍ୱିଟର ମାଧ୍ୟମରେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅରବିନ୍ଦ କେଜ୍ରିୱାଲଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିଛନ୍ତି ।


ଗୌତମ ଗମ୍ଭୀର ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଆପଣଙ୍କର ବିଫଳତାକୁ ଲୁଚାଇବାକୁ ଆପଣ ସୀମାର ଅପର ପାର୍ଶ୍ୱରେ ରହୁଥିବାରୁ ନିରୀହ ଲୋକଙ୍କୁ ଦଣ୍ଡ ଦେବାକୁ ଚାହୁଁଛନ୍ତି କି? ସେ ମଧ୍ୟ ତୁମ ଏବଂ ମୋ ଭଳି ଭାରତୀୟ! ମନେରଖ, ଆପଣ ଏପ୍ରିଲରେ କହିଥିଲେ ଯେ ଆପଣ ୩୦ ହଜାର ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ, ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଏଭଳି କାହିଁକି କରୁଛନ୍ତି |

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.