ଗିରଫ ପରେ ବିକାଶ ଦୁବେର ବଡ଼ ଖୁଲାସା: ଏହି କାରଣ ପାଇଁ ପୁଲିସ ଉପରକୁ ଚଳାଇଥିଲା ଗୁଳି, ଘର ପାଖ କୂଅରେ ଫିଙ୍ଗିଥିଲା ମୃତଦେହ

ଭୋପାଳ : କାନପୁର ନିକଟରେ ୮ ଜଣ ପୁଲିସ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ହତ୍ୟାରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍‌ଷ୍ଟର୍ ବିକାଶ ଦୁବେଙ୍କୁ ଆଜି ସକାଳେ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି। ନିଜ ଗାଁରେ ଏକ ପୁଲିସ ଦଳ ଉପରକୁ ଅତର୍କିତ ଆକ୍ରମଣ କରି ପ୍ରାୟ ଗୋଟିଏ ସପ୍ତାହ ହେବ ସେ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଥିଲା। ଆଜି ଗିରଫ ହେବା ପରେ ଘଟଣା ଦିନର ଅନେକ ବଡ଼ ବଡ଼ ଗୁମର ଖୋଲିଛି ବିକାଶ ଦୁବେ । ସେ କାହିଁକି ପୁଲିସ ଉପରକୁ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲା ବିକାଶ? ତାକୁ ପୁଲିସର ଚଢ଼ାଉ କରିବା ନେଇ କିଏ ଖବର ଦେଇଥିଲା, ଏଭଳି ଅନେକ ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ରଖିଛି ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍‌ଷ୍ଟର୍ ବିକାଶ ଦୁବେ ।

Vikas Dubey Arrest Live Updates
indiatoday

ବିକାଶର କହିବା ମୁତାବକ, ପୁଲିସ ଚଢ଼ାଉ କରିବା ପାଇଁ ଆସୁଥିବା ନେଇ ମୋତେ କାନପୁର ପୁଲିସ ସୂତ୍ରରୁ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଥିଲା । ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ପୁଲିସ ମୋତେ  ଏନକାଉଣ୍ଟର କରିବା ପାଇଁ ଆସୁଛି ବୋଲି ଭାବି ମୁଁ ମୋ ସାଥୀମାନଙ୍କୁ ବନ୍ଧୁକ ସହ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବା ପାଇଁ କହିଥିଲି । ସେମାନେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ମୋର ସାଥୀମାନେ ପୁଲିସ ଉପରକୁ ଗୁଳି ଚଳାଇଥିଲେ । ପୁଲିସ ମୋତେ ଏନକାଉଣ୍ଟରରେ ମାରିବା ପାଇଁ ଆସୁଥିବା ‌ଭାବି ଏଭଳି କରିଥିଲି। ହତ୍ୟା ପରେ ମୃତ ପୁଲିସକର୍ମୀଙ୍କ ଶରୀରକୁ ମୁଁ ନିଆଁ ଲଗାଇ ପୋଡ଼ିବା ପାଇଁ ଚାହିଁଥିଲି। କିନ୍ତୁ ସମୟ ନ ଥିବାରୁ ଘର ପାଖ କୂଅରେ ଫିଙ୍ଗି ମୁଁ ଫେରାର ହୋଇ ଯାଇଥିଲି ।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.