ଜେଲରେ ମାରପିଟ ହେଲେ ଦୁଇ ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ

ରାଞ୍ଚି : ଜେଲରେ ମାରପିଟ ହେଲେ ଦୁଇ ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ | ଝାଡ଼ଖଣ୍ଡ ରାଞ୍ଚିର ବିର୍ସା ମୁଣ୍ଡା ସେଣ୍ଟ୍ରାଲ ଜେଲରେ ଦୁଇ ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ସଂଘର୍ଷ କରିଥିବାର ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି । ଦୁହେଁ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ପରସ୍ପରକୁ ମାରପିଟ କରିବା ସହ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଦୁଇ ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ଜେଲ ପ୍ରଶାସନ ମାଧ୍ୟମରେ ରାଞ୍ଚିର ଖେଲଗାଓଁ ପୁଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ପରସ୍ପର ବିରୋଧରେ ଏତଲା ଦେଇଛନ୍ତି | ସୂଚନାନୁସାରେ, ଦୁଇ ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ଇନୋସ ଏକ୍କା ଓ ଯୋଗେନ୍ଦ୍ର ସାଓ ଜେଲରେ ଥିବାବେଳେ କିଛି ଦିନ ଧରି ବିବାଦ ଲାଗିରହିଥିଲା | ଏହି ବିବାଦ ପରେ ତୀବ୍ର ରୂପ ଧାରଣ କରିଥିଲା |

ଦୁଇ ନେତା ପରସ୍ପରକୁ ଗାଳିଗୁଲଜ କରିବା ସହ ମାରପିଟ କରିଥିଲେ | ଜେଲ ପ୍ରଶାସନର ହସ୍ତକ୍ଷେପ ପରେ ମାମଲାକୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରାଯାଇଥିଲା। ଏହି ମାମଲାରେ ଉଭୟ ପରସ୍ପରକୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ଖେଲଗାଓଁ ପୁଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି। ଆବେଦନରେ ଦୁଇ ପୂର୍ବତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ପରସ୍ପର ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି।

ଇନୋସ ତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଯୋଗେନ୍ଦ୍ର ସାଓ ତାଙ୍କୁ ଜାତିଆଣ ଶବ୍ଦ ବ୍ୟବହାର କରି ଧମକ ଦେଇଥିବାବେଳେ ଯୋଗେନ୍ଦ୍ର ସାୱା ତାଙ୍କ ଆବେଦନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏନୋସ ଏକକା ତାଙ୍କଠାରୁ ଜବରଦସ୍ତ ଟଙ୍କା ମାଗିଥିଲେ । ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ମନା କରିଥିବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଭର୍ତ୍ସନା କରି ମାଡ ମାରିଥିଲେ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.