କରୋନାରୁ ସୁସ୍ଥ ହେବା ପରେ ମାସ୍କ ନ ପିନ୍ଧି ସମର୍ଥକଙ୍କ ସହ ମନ୍ଦିରରେ ଭଜନ ଗାଇବା ସହ ନୃତ୍ୟ କରିଲେ ଗୁଜୁରାଟର ବିଜେପି ବିଧାୟକ

ବଡୋଦରା: ନିଜର ବିବାଦୀୟ ମନ୍ତବ୍ୟ ଏବଂ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପ ପାଇଁ ଜଣାଶୁଣା ଗୁଜୁରାଟର ବିଜେପି ବିଧାୟକ ମଧୁ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବ ପୁଣି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ। ନିକଟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣରୁ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଥିବା ବିଧାୟକ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବ ସୁରକ୍ଷା ପ୍ରୋଟୋକଲ ଭାଙ୍ଗି ବଡୋଦରାର ଗଜ୍ରାଉଡି ଅଞ୍ଚଳରେ ଥିବା ଏକ ଜନଗହଳି ପୂର୍ଣ୍ଣ ମନ୍ଦିର ଭିତରେ ତାଙ୍କ ସମର୍ଥକଙ୍କ ସହ ଭଜନ ଗାନ କରିବା ସହ ନୃତ୍ୟ କରିଥିଲେ।
ଶ୍ରୀବାସ୍ତବଙ୍କର ଏକ ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରାଯାଉଛି, , ଯେଉଁଠାରେ ଆତ୍ମନିର୍ଭରଶୀଳ ଗୁଜରାଟୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରରେ ଅଭିନୟ କରିଥିବା ବିଧାୟକ ମନ୍ଦିର ଭିତରେ ଭଜନଙ୍କ ସ୍ୱରରେ ନାଚୁଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସମର୍ଥକମାନେ ତାଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରୁଛନ୍ତି। ଦୁଇ ସଂଗୀତଜ୍ଞଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ମନ୍ଦିର ପୁରୋହିତଙ୍କ ସମେତ କେହି ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିଥିବାର ଦେଖାଯାଇନାହିଁ।

ରବିବାର ଦିନ ଯେତେବେଳେ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବଙ୍କୁ ଏସଂପର୍କରେ ଯୋଗାଯୋଗ କରାଯାଇଥିଲା, ସେତେବେଳ ସେ କହିଥିଲେ, “ମନ୍ଦିରରେ ମୋର ନାଚିବାର ଭିଡିଓ ସତ। ମୁଁ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଶନିବାର ଏହା କରେ | ୪୫ ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ସମୟ ଧରି ମୁଁ ସେଠାକୁ ଯାଏ ଏବଂ ଗତକାଲି ସେଠାକୁ ଯାଇଥିଲି | ଏହା କିଛି ନୂଆ ନୁହେଁ | ସରକାର ସମାବେଶକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଥିବାରୁ ମୁଁ କୌଣସି ନିର୍ଦ୍ଦେଶାବଳୀକୁ ଉଲ୍ଲଂଘନ କରି ନାହିଁ। ସେଠାରେ ଅଳ୍ପ ଲୋକ ଥିଲେ ଏବଂ ଏହା ମୋର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସମାବେଶ ଥିଲା। ”

ଶ୍ରୀବାସ୍ତବ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ମନ୍ଦିରଟି ତାଙ୍କର ଅଟେ ଏବଂ ଭିତରେ ମାସ୍କ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ନୁହେଁ | “ମୁଁ ଏହି ମନ୍ଦିରର ମାଲିକ। ମନ୍ଦିର ଭିତରେ କୌଣସି ମାସ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ |’
ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ବିଧାୟକଜଣକ ଅଗଷ୍ଟ ଶେଷରେ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଥିଲେ ଏବଂ ଏକ ସପ୍ତାହରୁ ଅଧିକ ସମୟ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିଲେ। ନିକଟରେ ସେ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ହସ୍ପିଟାଲରୁ ବାହାରି ଘରକୁ ଫେରିଥିଲେ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.