ସୀମାରୁ ଆସିଲା ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ରର ଚିତ୍ର: ପିଓକେରୁ କେରନ ସେକ୍ଟରକୁ ଆତଙ୍କବାଦୀ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ଯୋଗାଉଥିବାର ଚିତ୍ର କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ସାମୀରେ ଏମିତି ହେଉଛି ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଅନୁପ୍ରବେଶ । ପାକିସ୍ତାନରୁ ଏମିତି ଭାରତ ଭିତରକୁ ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କୁ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ଚାଲାଣ କରାଯାଉଛି । ଆତଙ୍କବାଦୀଙ୍କ ଏହି ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ରର ଦୃଶ୍ୟ ଏବେ କ୍ୟାମେରାରେ କଏଦ ହୋଇଛି । ଭାରତୀୟ ସେନା ଏହି ଚିତ୍ରକୁ ସୀମାନ୍ତ କେରନ ସେକ୍ଟରରୁ ରେକର୍ଡ କରିଛି । ଖବର ପାଇ ଚଢ଼ାଉ କରିବା ପରେ ଆତଙ୍କବାଦୀମାନେ ଭାରତକୁ ଆଣୁଥିବା ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ଜବତ କରିଛି। ଭାରତୀୟ ସେନା ୪ଟି ଏକେ-୭୪ ରାଇଫଲ, ୮ଟି ପତ୍ରିକା ଏବଂ ୨୩୦ ଟି ରାଇଫଲ ଜବତ କରିଛି।

ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଯେ, ୨ରୁ ୩ ଜଣ ଆତଙ୍କବାଦୀ କିଛି ସାମଗ୍ରୀ କିଶନଗଙ୍ଗା ନଦୀ କୂଳରେ ପହଞ୍ଚାଉଛନ୍ତି । ଯେଉଁ ଅଞ୍ଚଳରୁ ଆତଙ୍କବାଦୀ ସାମଗ୍ରୀ ଆଣୁଛନ୍ତି ତାହା ହେଉଛି ପାକିସ୍ତାନ କବଜାରେ ଥିବା ପିଓକେ ଅଞ୍ଚଳ। ନଦୀ କୂଳକୁ ଦଉଡ଼ିରେ ଏହି ସାମଗ୍ରୀକୁ ବାନ୍ଧି ଭାରତକୁ ଅନୁପ୍ରବେଶ ପାଇଁ ଉଦ୍ୟମ ହେଉଥିବା ଜଣାଯାଇଛି ।

ସେନା ଏହି ଷଡ଼ଯନ୍ତ୍ରକୁ ଜାଣିବା ମାତ୍ରେ ବର୍ଡର ପାଟ୍ରୋଲିଂ ଟିମ୍ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା । ଭାରତୀୟ ସେନାକୁ ଦେଖି ଖସି ଯାଇଥିଲେ ଆତଙ୍କବାଦୀ । ଏହି ଅପରେସନ୍ ସହିତ ପିଓକେରୁ ଅସ୍ତ୍ରଶସ୍ତ୍ର ଚାଲାଣ ଫେଲ୍ ମାରିଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.