ବିହାର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ତାତି: ଏଲଜେପି ଉପରେ ବର୍ଷିଲେ ଜାଭଡେକର

ପାଟନା: ବିହାର ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନର ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟର ଭୋଟ୍ ଦିନ ଯେତିକି ପାଖେଇ ଆସୁଛି ରାଜନୈତିକ ବିବୃତ୍ତି ତୀବ୍ର ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ବିହାରର ଏନଡିଏରୁ ବାହାରି ଏକାକୀ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରୁଥିବା ଏଲଜେପି ବାବଦରେ ବିଜେପି ନେତାମାନେ ବାରମ୍ବାର ବିବୃତ୍ତି ଦେଉଛନ୍ତି। ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ ବିଜେପି ପୁଣି ଥରେ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛି ଯେ ବିହାରରେ ବିଜେପିର ଶୀର୍ଷ ନେତୃତ୍ୱଙ୍କ ନାମକୁ ନେଇ ଏଲଜେପି ଭୋଟରଙ୍କୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି।

ଏ ସମ୍ପର୍କରେ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରକାଶ ଜାଭଡେକର ଏକ ବିବୃତ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି। ପ୍ରକାଶ ଜାଭଡେକର ତାଙ୍କ ବିବୃତ୍ତିରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିହାର ନିର୍ବାଚନରେ ​​ଏଲଜେପି କୌଣସି ପ୍ରଭାବ ପକାଇବ ନାହିଁ। ପ୍ରକାଶ ଜାଭଡେକର ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ କେବଳ ଚାରିଟି ଦଳ (ବିଜେପି, ଜେଡିୟୁ, ହମ୍ ଏବଂ ଭିଆଇପି) ବିହାରରେ ଏକାଠି ନିର୍ବାଚନ ଲଢ଼ୁଛନ୍ତି। କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ପ୍ରକାଶ ଜାଭଡେକର କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିହାରରେ ଚିରାଗ ପାସୱାନ ଏକ ଭିନ୍ନ ମାର୍ଗ ବାଛିଛନ୍ତି, ସେ ବିଜେପିର ବରିଷ୍ଠ ନେତାଙ୍କ ନାମ ଦେଇ ଲୋକଙ୍କୁ ବିଭ୍ରାନ୍ତ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛନ୍ତି।

ଆମର କୌଣସି ବି କିମ୍ବା ସି ଦଳ ନାହିଁ | ଏହା ସହ ଜାଭଡେକର ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ବିହାର ନିର୍ବାଚନରେ ​​ଏନଡିଏ ଏକ ଚତୁର୍ଥାଂଶ ସଂଖ୍ୟାଗରିଷ୍ଠତା ପାଇବ | ସୂଚନା ଥାଉ କି ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ଏଲଜେପି ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଚିରାଗ ପାଶୱାନ ବାରମ୍ବାର ଜେଡିୟୁ ଓ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଥିବା ନୀତିଶ କୁମାରଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରୁଛନ୍ତି | ବିହାରରେ ଏଲଜେପି ଏକାକୀ ନିର୍ବାଚନ ଲଢୁଥିବାବେଳେ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଏନଡିଏ ସହ ଅଛି |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.