ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ବନ୍ଦ କଲା ଏହି ଦୁଇଟି ଶସ୍ତା ଓ ଲୋକପ୍ରିୟ ପ୍ଲାନ !

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ଏହାର ବାର୍ଷିକ ବୈଠକରେ ଅନେକ ବଡ଼ ଘୋଷଣା କରିଛି | ସେଥିମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ହେଉଛି ଗୁଗୁଲ ସହିତ କମ୍ପାନୀ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ଭାରତୀୟ ବଜାରରେ ସବୁଠାରୁ ଶସ୍ତା ଫାଇଭ ଜି ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ସ୍ମାର୍ଟଫୋନ୍ ଲଞ୍ଚ କରିବ। ତେବେ ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓ ହଠାତ୍ ଏହାର ୱେବସାଇଟରୁ ଦୁଇଟି ଅତି ଶସ୍ତା ପ୍ଲାନକୁ ହଟାଇ ଦେଇଛି | ଅର୍ଥାତ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଆଉ ଏହି ପ୍ଳାନଗୁଡିକୁ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହେବେ ନାହିଁ | ଏହି ପ୍ଲାନ ଦୁଇଟିକୁ ଜିଓ ଫୋନ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ବହୁ ମାତ୍ରାରେ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ |

ଏହି ପ୍ଲାନଗୁଡିକ ୪୯ ଏବଂ ୬୯ ଟଙ୍କାର ଉପଲବ୍ଧ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ଏହି ଦୁଇଟିକୁ ରିଚାର୍ଜ କରିବାକୁ ସକ୍ଷମ ହେବେ ନାହିଁ | ଏହି ଦୁଇଟି ପ୍ଲାନକୁ ବନ୍ଦ କରିବା ପାଇଁ କମ୍ପାନୀ କୌଣସି ଅଧିକାରିକ ଘୋଷଣା କରିନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଏହି ଯୋଜନାଗୁଡିକ ୱେବସାଇଟରୁ ହଟାଇ ଦିଆଯାଇଛି। ଏଗୁଡ଼ିକ କମ୍ପାନୀର କ୍ଷୁଦ୍ର ବୈଧତା ପ୍ଲାନ ଥିଲା ଯାହାକି ୧୪ ଦିନର ବୈଧତା ସହିତ ଉପଲବ୍ଧ ଥିଲା |

ଏହି ଦୁଇଟି ପ୍ଲାନ ବନ୍ଦ ହେବା ପରେ ଜିଓଫୋନ୍ ବ୍ୟବହାରକାରୀଙ୍କ ପାଇଁ ସବୁଠାରୁ ଶସ୍ତା ଯୋଜନା ହେଉଛି ୭୫ ଟଙ୍କା | ଏହା ୨୮ ଦିନର ବୈଧତା ସହିତ ଆସିଥାଏ | ଏହି ଯୋଜନାରେ, ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ୩ ଜିବି ଡାଟା ପାଇବେ | ଏହା ବ୍ୟତୀତ, ଆପଣ ଜିଓକୁ ଜିଓ ନମ୍ବରରେ ଅସୀମିତ କଲିଂ ମଧ୍ୟ ପାଇପାରିବେ | ସେହି ସମୟରେ, ଜିଓରୁ ଅନ୍ୟ ନମ୍ବରକୁ କଲ କରିବାକୁ ୫୦୦ ମିନିଟ୍ ପାଇବେ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.