ଘରକୁ ଫେରୁଥିବାବେଳେ ହୋମଗାର୍ଡଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ବିବାହ କରାଇଦେଲେ ଯୁବତୀଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ

ପାଟନା: ବିହାରର ଭାଗଲପୁରର ନାଭଗାଚିଆରେ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ବିବାହ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ନାଭାଗାଚିଆ ପୁଲିସରେ କାମ କରୁଥିବା ଜଣେ ହୋମଗାର୍ଡଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରି ଜବରଦସ୍ତ ବିବାହ କରାଯାଇଛି। ଗତ ରବିବାର ସକାଳେ ନବାଡା ନିକଟରେ ହୋମଗାର୍ଡଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରାଯାଇଥିଲା। ଅପହରଣ ହୋଇଥିବା ହୋମଗାର୍ଡ ହେଉଛନ୍ତି ସୁମିତ କୁମାର। ହୋମଗାର୍ଡଙ୍କ ଭାଇ ବିରେନ୍ଦ୍ର କୁମାରଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ନାଭଗାଚିଆ ପୁଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ଏକ ଏଫଆଇଆର ପଂଜିକୃତ ହୋଇଛି। ପୁଲିସ ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି। ଅଭିଯୋଗ ମୁତାବକ ସୁମିତ କୁମାର ତାଙ୍କ ମାମୁଁଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯାଇଥିଲେ। ମାମୁଁ ଘରୁ ଫେରୁଥିବାବେଳେ ଧୋବିନିଆର ଗୋପାଳ ଯାଦବ ତାଙ୍କ ଝିଅ ସହିତ ବାଧ୍ୟତାମୂଳକ ବିବାହ ପାଇଁ ସ୍କର୍ପିଓରେ ସୁମିତ କୁମାରଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିଥିଲେ।

ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସୁମିତ ଯାଦବ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ମାଡ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ପୂର୍ଣ୍ଣିୟା ଜିଲ୍ଲାର ଏକ ମନ୍ଦିରରେ ସୁମିତ ଯାଦବଙ୍କର ଜବରଦସ୍ତ ବିବାହ କରାଯାଇଥିଲା । ଏହି ଘଟଣାରେ ସୁମିତଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ନାଭଗାଚିଆ ପୁଲିସ ଷ୍ଟେସନକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ପୁଲିସର ତଦନ୍ତ ବେଳେ ସୁମିତ କୁମାରଙ୍କୁ କଡୱା ସ୍ଥିତ ରାସ୍ତାରୁ ଉଦ୍ଧାର କରାଯାଇଥିଲା। ହସପିଟାଲରେ ସୁମିତଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା କରାଯାଇଥିଲା। ତାଙ୍କ ଶରୀରରେ ଅନେକ ସ୍ଥାନରେ ଆଘାତ ଚିହ୍ନ ରହିଛି | ପୁଲିସ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରୁଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର