ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ସହିତ ଝଗଡ଼ା ହେବା ଯୋଗୁଁ ନିଜ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲଗାଇଲେ ଯୁବକ

0

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଉତ୍ତର-ପୂର୍ବ ଦିଲ୍ଲୀର ଜ୍ୟୋତି ନଗରରେ ଜଣେ ଯୁବକ ଅଟୋରିକ୍ସାରେ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ସହିତ ମୋବାଇଲେରେ କଥା ହେଉଥିଲେ। ମୋବାଇଲ ଫୋନ୍‌ରେ ପ୍ରେମିକା ସହିତ ତାଙ୍କର ଝଗଡ଼ା ହେଲା। ତା’ପରେ ଯୁବକଜଣକ ନିଜ ଉପରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଢାଳି ଦେହରେ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଲେ। ସେ ନିଜର ଜ୍ୟାକେଟ୍‌ ଭିତରେ ପେଟ୍ରୋଲ ବୋତଲ ନେଇଯାଉଥିଲେ। ପୁଲିସ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ୨୪ ବର୍ଷୀୟ ଯୁବକଜଣଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ଦାଦା-ପୁଅ ଭାଇ ଅର୍ଜୁନ ଆଉ ଜଣେ ସହଯାତ୍ରୀ ଅଟୋରେ ଯାଉଥିଲେ। ପୀଡିତର ନାଆଁ ଶିବମ୍‌। ଶିବମ୍‌ଙ୍କର ୭୦ ପ୍ରତିଶ୍ରତ ଅଙ୍ଗ ଜଳିଯାଇଥିବା ବେଳେ ଦାଦା ପୁଅ ଭାଇ ଅର୍ଜୁନଙ୍କର ୨୦ ପ୍ରତିଶତ ଅଙ୍ଗ ଜଳିଯାଇଥିଲା। ଅନ୍ୟଯାତ୍ରୀ ଜଣକ ମାମୁଲି ଭାବେ ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣା ରବିବାର ରାତି ନଅଟା ବେଳେ ଘଟିଛି। ଅର୍ଜୁନ(୨୪)ଙ୍କ କହିବା ଅନୁଯାୟୀ ଶିବମ୍‌ କୋଲକାତାରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ କଥା ହେଉଥିଲେ। ସେହି ସମୟରେ ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ହୋଇ ଶିବମ୍‌ ହଠାତ୍‌ ନିଜ ଦେହରେ ପେଟ୍ରୋଲ ଢାଳି ଲାଇଟ୍‌ରରେ ନିଆଁ ଲଗାଇଥିଲେ। ଏହାପରେ ଅଟୋଚାଳକ ନିଜର ଅଟୋକୁ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ ଓ ପୁଲିସ୍‌କୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲା।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.