ଏତେ ବର୍ଷ ସେବା କରିବାର ସୁଯୋଗ ଦେଲେ, ସେଥିପାଇଁ ଧନ୍ୟବାଦ: କର୍ଣ୍ଣାଟକ ନିର୍ବାଚନ ଫଳାଫଳକୁ ନେଇ ଏଭଳି କହିଲେ ମୋଦୀ-ଶାହା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: କର୍ଣ୍ଣାଟକ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନର ଫଳାଫଳକୁ ନେଇ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ବିବୃତି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ କର୍ଣ୍ଣାଟକ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ​​ବିଜୟ ପାଇଁ କଂଗ୍ରେସ ଦଳକୁ ଅଭିନନ୍ଦନ। ଲୋକଙ୍କ ଆକାଂକ୍ଷା ପୂରଣ ପାଇଁ ମୋର ଶୁଭେଚ୍ଛା | କର୍ଣ୍ଣାଟକ ନିର୍ବାଚନରେ ​​ଆମକୁ ସମର୍ଥନ କରିଥିବା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ମୁଁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଉଛି। ମୁଁ ବିଜେପି କର୍ମୀଙ୍କ କଠିନ ପରିଶ୍ରମକୁ ପ୍ରଶଂସା କରୁଛି। ଭବିଷ୍ୟତରେ ଆମେ ଅଧିକ ଉତ୍ସାହ ସହିତ କର୍ଣ୍ଣାଟକର ସେବା କରିବୁ ବୋଲି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି | ସେହିପରି ଏହି ଫଳାଫଳକୁ ନେଇ ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ବିଜେପି ନେତା ଅମିତ ଶାହା ଟୁଇଟ୍ କରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିଜେପିକୁ ଏତେ ବର୍ଷ ଧରି ସେବା କରିବାର ସୁଯୋଗ ଦେଇଥିବାରୁ ମୁଁ କର୍ଣ୍ଣାଟକବାସୀଙ୍କୁ ମୋର ହୃଦୟରୁ କୃତଜ୍ଞତା ଜଣାଉଛି।

ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ କର୍ଣ୍ଣାଟକବାସୀଙ୍କ କଲ୍ୟାଣ ତଥା ବିକାଶ ପାଇଁ ବିଜେପି ଉଦ୍ୟମ ଜାରି ରଖିବ। ଉଲ୍ଲେଖ ଥାଉ କି ଆଜି କର୍ଣ୍ଣାଟକ ନିର୍ବାଚନ ଫଳାଫଳ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। କଂଗ୍ରେସ ହାତରେ ଏକ ବଡ଼ ବିଜୟ ଲାଗିଥିବାବେଳେ ବିଜେପି ଏକ ବଡ଼ ପରାଜୟର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଛି । ବିଶେଷ କରି କର୍ଣ୍ଣାଟକ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ବସବରାଜ ବୋମ୍ମାଇଙ୍କ ମନ୍ତ୍ରିମଣ୍ଡଳର ଅନେକ ମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା ବାଚସ୍ପତି ମଧ୍ୟ ନିର୍ବାଚନରେ ​​ହାରିଛନ୍ତି। ବିଧାନସଭା ବାଚସ୍ପତି ବିଶ୍ୱେଶ୍ୱର ହେଗଡେ କାଗେରୀଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ବି ଶ୍ରୀରାମୁଲୁ, କେ ସୁଧାକର, ଜେସି ମଧୁସ୍ୱାମୀ, ଗୋବିନ୍ଦ କରଜୋଲ, ଏମିଟିବି ନାଗରାଜ ପ୍ରମୁଖଙ୍କୁ ପରାଜୟର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଛି | ଯଦିଓ ବସବରାଜ ବୋମ୍ମାଇଙ୍କ ମନ୍ତ୍ରିମଣ୍ଡଳର ଅନେକ ମନ୍ତ୍ରୀ ହାରିଯାଇଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ କ୍ରମାଗତ ଚତୁର୍ଥ ଥର ପାଇଁ ଶିଗଗାଓ୍ ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀରୁ ବୋମ୍ମାଇ କଂଗ୍ରେସର ନିକଟତମ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀ ୟାସିର ଅହମ୍ମଦ ଖାନ ପଠାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରି ବିଜୟୀ ହୋଇଛନ୍ତି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର