ଅଜିତଙ୍କ ପରେ ଶରଦଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ନୂତନ ଭାବେ ଶପଥ ନେଇଥିବା ମନ୍ତ୍ରୀ

ମୁମ୍ବାଇ: ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ରାଜନୀତିକୁ ନେଇ ଏକ ବଡ଼ ଖବର ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ବାସ୍ତବରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଉପ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଅଜିତ ପାୱାରଙ୍କ ପରେ ଆଜି ନୂଆ ମନ୍ତ୍ରୀ ଭାବେ ଶପଥ ନେଇଥିବା ନେତାମାନେ ଶରଦଙ୍କୁ ଭେଟିଛନ୍ତି | ବଡ କଥା ଯେ ନୂଆ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ପଟେଲ ମଧ୍ୟ ଶରଦଙ୍କୁ ଭେଟିଛନ୍ତି | ପ୍ରଫୁଲ୍ଲଙ୍କ ସମେତ ଛଗନ ଭୁଜବଳ, ସଞ୍ଜୟ ବନସାଦେ, ଅଦିତି ତଟକରେ, ହସନ ମୁସରିଫ, ଧନଞ୍ଜୟ ମୁଣ୍ଡେ, ଦିଲୀପ ବଲସେ, ଦିଲ୍ଲୀପ ପାଟିଲ ପ୍ରମୁଖ ଶରଦଙ୍କୁ ଭେଟିଛନ୍ତି | ଉଲ୍ଲେଖ ଥାଉ କି ଏହାପୂର୍ବରୁ ଅଜିତ ପାୱାର ଶରଦ ପାୱାରଙ୍କୁ ସାକ୍ଷାତ କରିଥିଲେ |

ଦଳରେ ବିଭାଜନ ପରେ ଅଜିତ ଓ ଶରଦଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଥମ ସାକ୍ଷାତକାର ହୋଇଥିଲା । ଜୁଲାଇ ୨ ରେ ଅଜିତ ପାୱାର ତାଙ୍କ ଦାଦା ଶରଦ ପାୱାରଙ୍କ ଦଳ ଏନସିପିରେ ଅନେକ ବିଧାୟକଙ୍କ ସହ ବିଦ୍ରୋହ କରି ବିଜେପି-ଏକନାଥ ସିନ୍ଦେ ମେଣ୍ଟ ସରକାରରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ । ତେବେ ଶରଦ ପାୱାରଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପରେ ଅଜିତ ପାୱାରଙ୍କ ଦଳର ନେତା ପ୍ରଫୁଲ ପଟେଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଶରଦ ପାୱାର ଆମ ପାଇଁ ସବୁ କିଛି । ଆମ ମନରେ ଏବେ ବି ଶରଦ ପାୱାରଙ୍କ ପ୍ରତି ସମ୍ମାନ ରହିଛି। ଆମେ ଏଠାକୁ ଆସି ତାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ନେଇଛୁ | ପ୍ରଫୁଲ୍ଲ ପଟେଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଶରଦ ପାୱାର ଆମ କଥା ଶୁଣିଛନ୍ତି। ଦଳ କିପରି ଏକଜୁଟ ରହିବ ସେ ବିଷୟରେ ପାୱାର ଚିନ୍ତା କରିବା ଉଚିତ୍। ଅନ୍ୟପଟେ ଶରଦ ପାୱାରଙ୍କ ଗୋଷ୍ଠୀର ନେତା ଜୟନ୍ତ ପାଟିଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅଜିତ ପାୱାର ଏବଂ ଅନ୍ୟ ବିଧାୟକମାନେ କାହିଁକି ଏଠାକୁ ଆସିଛନ୍ତି ମୁଁ ଜାଣେ ନାହିଁ?

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର