ଏକ ସାପକୁ କ୍ଷୀର ପିଆଉଛନ୍ତି ଉଦ୍ଧବ, ଏନସିପିରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରନ୍ତି ରାଉତ: ନୀତେଶ ରାଣେ

ମୁମ୍ବାଇ: ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ରାଜନୀତିରେ ଚାଲିଥିବା ଲଢେଇକୁ ନେଇ ବିଜେପି ବିଧାୟକ ନୀତେଶ ରାଣେଙ୍କ ଏକ ବଡ ବିବୃତ୍ତି ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ସେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ସଞ୍ଜୟ ରାଉତ ଜୁନ୍ ୧୦ ପୂର୍ବରୁ ଏନସିପିରେ ଯୋଗଦେଇପାରନ୍ତି । ଆସନ୍ତା କିଛି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ରାଜନୀତିରେ ଏକ ବଡ଼ ଭୂକମ୍ପ ଆସିବ ବୋଲି ନୀତେଶ ରାଣେ କହିଛନ୍ତି। ସୂତ୍ରରୁ ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ସଞ୍ଜୟ ରାଉତ ଜୁନ୍ ୧୦ ପୂର୍ବରୁ ଏନସିପିରେ ଯୋଗଦେବେ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେ ଏକ ସାପକୁ କ୍ଷୀର ପିଆଇବାକୁ ଦେଇଛନ୍ତି | ନୀତେଶ ରାଣେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସଞ୍ଜୟ ରାଉତ ଏମିତି ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଯିଏ ସମାଜବାଦୀ ଭାବନାରେ ବିଶ୍ୱାସ କରନ୍ତି। ହିନ୍ଦୁତ୍ୱ ସହିତ ସଞ୍ଜୟ ରାଉତଙ୍କର କୌଣସି ସମ୍ପର୍କ ନାହିଁ | ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସଞ୍ଜୟ ରାଉତଙ୍କୁ କେରଳର କାହାଣୀ ପସନ୍ଦ ଆସୁନାହିଁ, ଲାଗୁଛି ଯେ ସେ କେବଳ ଋଷର କାହାଣୀ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି।

ରାଣେ ଆହୁରି କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ତୁମେ ‘କେରଳ ଷ୍ଟୋରି’ ଫିଲ୍ମକୁ ପସନ୍ଦ କରୁନାହଁ, ତେବେ ଆମେ ଶୀଘ୍ର ଦିଶା ସାଲିଆନ୍ ଫାଇଲସକୁ ଓଟିଟି ରିଲିଜ୍ କରିବୁ | ଉଲ୍ଲେଖ ଥାଉ କି ଏହାପୂର୍ବରୁ ନୀତେଶ ସଞ୍ଜୟଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରି କହିଥିଲେ ଯେ ଶରଦ ପାୱାରଙ୍କ ପରିବାରରେ ବିବାଦ ପାଇଁ ସଞ୍ଜୟ ରାଉତ ହିଁ ଦାୟୀ । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସଞ୍ଜୟ ରାଉତ ହିଁ ଠାକରେ ପରିବାରରେ ବିବାଦ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ। ରାଣେ କହିଥିଲେ ଯେ ସଞ୍ଜୟ ହେଉଛନ୍ତି ଆଧୁନିକ ଯୁଗର ଶକୁନି ମାମୁ | ରାଣେ କହିଥିଲେ ଯେ ଶକୁନି ମାମା ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ରାଜନୀତିରେ ପ୍ରବେଶ କରିଛନ୍ତି। ସଞ୍ଜୟ ରାଉତ ହେଉଛନ୍ତି ଆଜିର ଯୁଗର ଶକୁନି ମାମୁ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର