ଏଲଜେପିକୁ ଭାଙ୍ଗିବା ମିଶନରେ ଲାଗିପଡିଛନ୍ତି ନୀତୀଶ!

ପାଟନା: ବିହାରରେ ଚାଲିଥିବା ରାଜନୈତିକ ଅସ୍ଥିରତା ମଧ୍ୟରେ (ଲୋକ ଜନଶକ୍ତି ପାର୍ଟି) ଏଲଜେପି ଭାଙ୍ଗିବା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି। ଏହି ଘଟଣା ପରେ ରାଜନୈତିକ ମହଲରେ ଆଲୋଡ଼ନ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି। ଦଳର ପାଞ୍ଚ ଜଣ ସାଂସଦ ଏକାଠି ଦଳ ବିରୁଦ୍ଧରେ ବିଦ୍ରୋହ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଲୋକସଭାରେ ନେତା ଭାବରେ ପଶୁପତି ପରାସଙ୍କୁ ଚୟନ କରିଛନ୍ତି | ବିରୋଧୀ ଦଳର ନେତାମାନେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ ନୀତୀଶ କୁମାର ରଣନୀତି କରି ଦଳକୁ ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଛନ୍ତି। ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ​​ଚିରାଗଙ୍କ ମନୋଭାବରେ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଏହା କରିଛନ୍ତି ।

ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି ଯେ ଏଲଜେପିର ସମସ୍ତ ବିଦ୍ରୋହୀ ସାଂସଦ ନୀତୀଶ କୁମାରଙ୍କ ନିକଟକୁ ଯିବେ। ତେବେ ପଶୁପତି ପରାସ ଏହାକୁ ଅସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ନୀତୀଶ କୁମାରଙ୍କ ନିକଟତର ବୋଲି ବିବେଚନା କରାଯାଉଥିବା ନେତା ମହେଶ୍ୱର ହଜାରୀ ଏବଂ ଲଲନ ସିଂ, ଏଲଜେପି ସାଂସଦ ବୀଣା ଦେବୀଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପରେ ପୁଣି ଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ଜୋର ଧରିଛି |

ସୂଚନା ଥାଉ କି ଯେ, ଯେତେବେଳେ ପାଞ୍ଚ ଜଣ ସାଂସଦ ଏଲଜେପି ସାଂସଦ ବୀଣା ଦେବୀଙ୍କ ଘରେ ବୈଠକ କରୁଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ଲଲନ ସିଂ ଏବଂ ମହେଶ୍ୱର ହଜାରୀ ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ଉଭୟ ଜେଡିୟୁ ନେତା ସାଂସଦଙ୍କ ଘରୁ ବାହାରକୁ ଯାଉଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା। ଉଭୟ କିନ୍ତୁ ଗଣମାଧ୍ୟମର କୌଣସି ପ୍ରଶ୍ନର ଉତ୍ତର ଦେଇ ନଥିଲେ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର
AdBlock Detected

Looks like you are using an ad-blocking browser extension. We request you to whitelist our website on the ad-blocking extension and refresh your browser to view the content.