ବିହାର ଗସ୍ତରେ ଥିବା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀଙ୍କ ସହ ନୀତୀଶ କୁମାର ଏପରି କିଛି କଲେ… ଦେଖି ହସିଲେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ

ପାଟନା: ବୁଧବାର କ୍ରମାଗତ ତୃତୀୟ ଥର ପାଇଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ହେବା ପରେ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ବିହାର ଗସ୍ତରେ ଆସିଛନ୍ତି। ବିହାରର ନାଳନ୍ଦା ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର ନୂତନ କ୍ୟାମ୍ପସକୁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଲୋକାର୍ପଣ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ସହ ବିହାର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ନୀତୀଶ କୁମାର ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

ଏଥି ସହିତ, ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ସମଗ୍ର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମର ଏକ କ୍ଲିପ୍ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ବାସ୍ତବରେ ନୀତୀଶ କୁମାର ଏବଂ ପିଏମ ମୋଦୀ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ବସିଥିଲେ। ତା’ପରେ ହଠାତ୍ ନୀତୀଶ କୁମାର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀଙ୍କ ହାତ ଧରି ତାଙ୍କ ଆଙ୍ଗୁଳି ଦେଖିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ। ଯେତେବେଳେ ନୀତୀଶ କୁମାର ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀଙ୍କ ହାତ ଧରିଛନ୍ତି, ସେତେବେଳେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଚକିତ ହୋଇଯାଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି।

ପିଏମ ମୋଦୀଙ୍କ ପାଖରେ ସିଏମ ନୀତୀଶ କୁମାର ବସିଥିଲେ। ସେ ହଠାତ୍ ମୋଦୀଙ୍କର ହାତ ଧରି ତାଙ୍କର ଆଙ୍ଗୁଠି ଦେଖିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ମଧ୍ୟ ନୀତୀଶ କୁମାରଙ୍କ ଆଡକୁ ଚାହୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କିଛି ଆଲୋଚନା ହେଉଥିବାର ଭିଡ଼ିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ତା’ପରେ ନୀତୀଶ କୁମାର ଆଙ୍ଗୁଠି ଧରି ମୋଦୀଙ୍କୁ କିଛି କହୁଛନ୍ତି। ତା’ପରେ ଦୁହେଁ ହସିବା ଆରମ୍ଭ କରୁଛନ୍ତି । ପାଖରେ ବସିଥିବା ନେତାମାନେ ମଧ୍ୟ ଏହା ଦେଖିବା ପରେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଉଥିବାର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି।

ଦୁଇ ନେତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ କ’ଣ ଘଟିଛି ତାହା କେହି ଜାଣି ନାହାନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ଏହି ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ହେଡଲାଇନ ସୃଷ୍ଟି କରୁଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ,ନିକଟରେ ନୀତୀଶ କୁମାର ଦିଲ୍ଲୀରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀଙ୍କ ପାଦ ଛୁଇଁବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଏହି ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ତେବେ ବିରୋଧୀମାନେ ଏହାକୁ ନେଇ ବହୁ ପରିହାସ କରିଥିଲେ। ଜନ ସୁରାଜର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ପ୍ରଶାନ୍ତ କିଶୋର କହିଥିଲେ ନୀତୀଶ କୁମାର ମୋଦୀଙ୍କ ପାଦ ଛୁଇଁ ସମଗ୍ର ବିହାରକୁ ଲଜ୍ଜିତ କରିଛନ୍ତି। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ତେଜସ୍ୱୀ ଅନେକ ଥର କହିଛନ୍ତି ଭାରତୀୟ ଜନତା ପାର୍ଟି ନୀତୀଶଙ୍କୁ ଅପହରଣ କରିଛି।

 

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର