୬୦ ହଜାର ଟଙ୍କାର ସ୍କୁଟିରେ ଲାଗିବ ୧୮ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ନମ୍ବରପ୍ଲେଟ

ସିମଲା: ୧୮ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ସଉକ | କଥାଟି ଶୁଣିବାକୁ ଟିକେ ଅଜବ ଲାଗୁଥିଲେ ବି ଏକଥା କିନ୍ତୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସତ | ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶରେ ଏକ କମ୍ପାନୀ ୬୦ ହଜାର ଟଙ୍କାର ସ୍କୁଟି ପାଇଁ ଭିଭିଆଇପି ନମ୍ବର ବା ଫ୍ୟାନସି ନମ୍ବର ପାଇବା ପାଇଁ ୧୮ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଛି | ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ମୁତାବକ ଏହି କମ୍ପାନୀ ପରିବହନ ବିଭାଗରୁ ସ୍କୁଟି ପାଇଁ ଫ୍ୟାନସି ନମ୍ବର ‘ଏଚପି ୯୦-୦୦୦୯’ ପାଇବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲା।

photo-representational

କମ୍ପାନୀ ଭିଆଇପି ନମ୍ବର ପାଇଁ ଅନଲାଇନ୍ ବିଡ୍ ରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରିଥିଲା ​​ଏବଂ ସର୍ବାଧିକ ବିଡ୍ ପରେ ନମ୍ବର ପାଇଥିଲା | ଏକ ସପ୍ତାହ ଧରି ଚାଲିଥିବା ଅନଲାଇନ ବିଡିଂ ପାଇଁ କମ୍ପାନୀ ଦ୍ୱାରା ୧୮ ଲକ୍ଷ ୨୨ ହଜାର ୫୦୦ ଟଙ୍କାରେ ବିଡ୍ କରାଯାଇଥିଲା।

ବର୍ତ୍ତମାନ କମ୍ପାନୀକୁ ଏହି ରାଶି ତିନି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ପରିବହନ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଜମା କରିବାକୁ ପଡିବ, ଏହା ପରେ ସେମାନେ ସ୍କୁଟିରେ ଲଗାଇବାକୁ ଏହି ଭିଆଇପି ନମ୍ବର ପାଇବେ | ତେବେ କିଛି ଲୋକ ଏହି ଭିଆଇପି ନମ୍ବର ପାଇଁ ୧୦ ରୁ ୧୫ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବିଡିଂ କରିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ଏହି କମ୍ପାନୀ ଶେଷରେ ଏହାକୁ ହାତେଇବାରେ ସଫଳ ହୋଇଥିଲା | ଗତ ସପ୍ତାହରେ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଭିଆଇପି ନମ୍ବର ପାଇଁ ଖୋଲା ଟେଣ୍ଡର ବିଜ୍ଞପ୍ତି ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.