ଅନଲାଇନରେ ଆଶୀର୍ବାଦ, ଲାପଟପ ରହିଲା ସାକ୍ଷୀ

ଲଖନଉ: ବଦଳୁଛି ଦୁନିଆ, ଆଉ ବଦଳୁଛି ବିବାହ ସମାରୋହର ତରିକା | ଅନଲାଇନରେ ବାହାଘର ହେଲା ଆଉ ଅନଲାଇନରେ ନବଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦେଲେ ଉଭୟ ବର ଓ କନ୍ୟା ପିତାମାତା | ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ସାହାରନପୁରର ତିତ୍ରୋରେ ଏକ ନିଆରା ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ତିତ୍ରୋର ଜଣେ ଯୁବକ ଆମେରିକାର ୱାଶିଂଟନରେ କିଛି ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ବିବାହ କରିଥିବାବେଳେ ପିତାମାତା ଏବଂ ପରିବାରର ଅନ୍ୟ ସଦସ୍ୟମାନେ ଉଭୟଙ୍କୁ ଅନଲାଇନରେ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦେଇଥିଲେ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ମୁତାବକ ସହରର ମୋହଲ୍ଲା କାନୁନଗୋୟାନର ବାସିନ୍ଦା ରାଜକୁମାର ସିଂଙ୍କ ପୁଅ ରାଜକମଲ ଡେରାଡୁନର ଏକ ପ୍ରତିଷ୍ଠିତ ବିଦ୍ୟାଳୟରୁ ଶିକ୍ଷା ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଆମେରିକାର କାଲିଫର୍ନିଆ ୟୁନିଭରସିଟିରେ ରିସର୍ଚ୍ଚ ସ୍କଲାର ଥିବାବେଳେ ଦୁଇ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ତାମିଲନାଡୁର ସାଲେମର ବାସିନ୍ଦା ରାଜଲକ୍ଷ୍ମୀଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ନିର୍ବନ୍ଧ ହୋଇଥିଲା | ଦୁଇ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଅନେକ ଥର ବିବାହ ତାରିଖ ସ୍ଥିର ହୋଇଥିଲେ ବି କରୋନା ଓ ଲକଡାଉନ୍ ହେତୁ ବାରମ୍ବାର ବିବାହର ତାରିଖ ବଦଳିବାକୁ ଲାଗିଲା |

ସର୍ବଶେଷରେ, ଶେଷରେ ଉଭୟଙ୍କ ପରିବାର ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ ଯେ ସେଠାରେ ରହୁଥିବା କିଛି ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ୱାଶିଂଟନରେ ଏହି ବିବାହ ହେବ | ଏହା ପରେ, 29 ନଭେମ୍ବର ରାତିରେ ଶିବ-ବିଷ୍ଣୁ ମନ୍ଦିରରେ ବିବାହ ହୋଇଥିଲା | ବିଶେଷ କଥା ହେଉଛି ତିତ୍ରୋରେ ବରର ଘରେ ବିବାହ ଉତ୍ସବ ସିଧା ପ୍ରସାରଣ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଅନଲାଇନରେ ବିବାହରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ, ସମ୍ପର୍କୀୟ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟମାନେ ଉଭୟ ନବଦମ୍ପତ୍ତିଙ୍କୁ ଅନଲାଇନ୍ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦେଇଥିଲେ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର