ମାସ୍କ ଭୁଲି ସାମରିକ ପରେଡରେ ପହଞ୍ଚିଲେ ଫ୍ରାନ୍ସ ସରକାରୀ ମନ୍ତ୍ରୀ, ଭିଡ଼ିଓରେ ଦେଖନ୍ତୁ ତାଙ୍କର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: କରୋନା ସଂକ୍ରମଣକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ସରକାର ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିବା ପାଇଁ କହୁଛନ୍ତି | ଘରୁ ବାହାରିଲେ ବା ଜନ ଗହଳିପୁର୍ଣ୍ଣ ସ୍ଥାନକୁ ଗଲେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧି ଯିବାକୁ ଲୋକଙ୍କୁ କୁହାଯାଉଛି | ଏ ମଧ୍ୟରେ ଫ୍ରାନ୍ସର ଜଣେ ମନ୍ତ୍ରୀ ମାସ୍କ ଭୁଲି ସାମରିକ ପରେଡରେ ପହଞ୍ଚିବା ଘଟଣା ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ପାଲଟିଛି | ମନ୍ତ୍ରୀଜଣଙ୍କ ନିଜ କାରରୁ ବିନା ମାସ୍କରେ ବାହାରି କିଛି ବାଟ ଯିବା ପରେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିନଥିବା କଥା ତାଙ୍କର ମନେ ପଡିଥିଲା | ଯାହା ପରେ ସେ ସଂକ୍ରମଣ ଭୟରେ ନିଜ ହାତରେ ନିଜ ମୁହଁକୁ ଲୁଚାଇବାରେ ଲାଗି ପଡ଼ିଥିଲେ | କିଛି ସମୟ ଏଭଳି କରିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଜଣେ ଅଧିକାରୀ ଆଣି ମାସ୍କ ଦେଇଥିଲେ | ଏହି ଘଟଣାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିଡ଼ିଓ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି |

ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଶିଳ୍ପ ମନ୍ତ୍ରାଳୟର କନିଷ୍ଠ ମନ୍ତ୍ରୀ ଆଗ୍ନେସ୍ ପାନିୟର୍-ରନଚର ତାଙ୍କ କାରରେ ପ୍ୟାରିସର ପ୍ଲେସ୍ ଦେ ଲା କନକର୍ଡରେ ବଷ୍ଟିଲ୍ ଡେ ସାମରିକ ପରେଡ ପାଇଁ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ସେ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିବା ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ଭେଟିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ହଠାତ୍ ସେ ଅନୁଭବ କଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ସମସ୍ତେ ମୁହଁରେ ମାସ୍କ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ ମନ୍ତ୍ରୀ ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ତାଙ୍କ କାର ଆଡ଼କୁ ଦୌଡ଼ିବା ସହ ସଂକ୍ରମଣ ଭୟରେ ତାଙ୍କ ହାତରେ ମୁହଁ ଲୁଚାଇ ରଖିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳକୁ ତାଙ୍କ କାର ଚାଲିଯାଇଥିଲା | ଏହା ଦେଖି ମନ୍ତ୍ରୀ ତାଙ୍କ ମାସ୍କ ନଥିବା ବିଷୟରେ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ। ଏହାର କିଛି ମୁହୂର୍ତ୍ତ ପରେ, ଜଣେ ଅଧିକାରୀ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଅତିରିକ୍ତ ମାସ୍କ ଆଣି ଦେଇଥିଲେ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.