ପୁଣି ନିଜ ଦେହରେ ବୋମା ଖଞ୍ଜି ମୋଦୀଙ୍କୁ ଧମକ ଦେଲେ ପାକିସ୍ତାନୀ ଗାୟିକା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ନିଜର ଅଜବ-ଗଜବ କାରନାମା ଦ୍ୱାରା ଭାରତକୁ ଡ଼ରାଇବାର ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ପାକିସ୍ତାନୀ ଗାୟିକା ରବି ପୀରଜାଦା ପୁଣି ଏକ ନୂଆ ଡ୍ରାମା କରିଛନ୍ତି | ରବି ଏଥର କଥିତ ଭାବରେ ବିସ୍ଫୋଟକ ଭର୍ତ୍ତି ଏକ ଜ୍ୟାକେଟ ପିନ୍ଧିଛନ୍ତି | ଏହି ଫଟୋକୁ ନିଜ ଟ୍ୱିଟରରେ ପୋଷ୍ଟ କରିବା ସହ ଭାରତ ଓ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ବିପକ୍ଷରେ ଲେଖିଛନ୍ତି | ତେବେ ରବିଙ୍କ ଏହି ଫଟୋକୁ ନେଇ ଭାରତରେ କଟୁ ସମାଲୋଚନା କରାଯାଇଛି |


କିଛି ୟୁଜର୍ସ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଡ୍ରେସ ପିନ୍ଧି ସେ କରାଚୀ ଫେସନ ସୋରେ ଭାଗ ନିଅନ୍ତୁ | ଆଉ କିଛି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏମିତି ନ ହେଉ ଯେ ଦୀପାବଳିରେ ସେ ଫାଟିଯିବେ | ଏଠାରେ ସୂଚନା ଥାଉ କି ଏହାପୂର୍ବରୁ ରବି ଅନେକ ବିଷଧର ସାପ ଓ କୁମ୍ଭୀର ସହିତ ନଜର ଆସୁଥିବାର ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ କରିଥିଲେ ।

ଏହି ଭିଡିଓରେ ରବି କହିଥିଲେ ଯେ, ଭାରତ ପାଇଁ ଜଣେ କଶ୍ମୀର ଯୁବତୀ ନିଜ ସାପମାନଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛି। ଏହି ସାପ ମୋଦୀଙ୍କୁ ଉପହାରରେ ଦିଆଯିବ। ଏବେ ମରିବା ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଯାଅ। ଏହାପରେ ରବି ପୀରଯାଦା କଶ୍ମୀର ବିରୋଧରେ ସ୍ୱର ଉତ୍ତୋଳନ କରିବାକୁ ଗୀତ ବି ଗାଉଛନ୍ତି।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.