ପେଟିଏମ୍‌ର ବଡ ଉପହାର: ନୂଆ ୟୁପିଆଇ ଆଇଡି ଦ୍ବାରା ସମସ୍ତ ସେବା ସକ୍ରିୟ ହେବ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଜଣାଶୁଣା ଅନଲାଇନ୍ ପେମେଣ୍ଟ୍ ଆପ୍ ପେଟିଏମ୍ ଏହାର ଗ୍ରାହକମାନଙ୍କୁ ଏକ ବଡ଼ ଉପହାର ଦେଇଛି । ୟୁପିଆଇ ପେମେଣ୍ଟ ପାଇଁ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ନୂତନ ବ୍ୟାଙ୍କକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିବାକୁ ଏନପିସିଆଇ ପେଟିଏମର ପ୍ୟାରେଣ୍ଟ୍ କମ୍ପାନୀ ୱାନ୍-୯୭କମ୍ୟୁନିକେସନ୍‌କୁ ଅନୁମତି ଦେଇଛି ।

ମାର୍ଚ୍ଚ ପୂର୍ବରୁ, ଏନପିସିଆଇ ଓସିଏଲକୁ ମଲ୍ଟି ବ୍ୟାଙ୍କ ମଡେଲ ଅଧୀନରେ ଟିପିଏପି ଭାବରେ କାମ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେଇଥିଲା । ଏହି ଅନୁମୋଦନ ସହିତ, ପେଟିଏମ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ଅଂଶୀଦାର ବ୍ୟାଙ୍କଗୁଡିକର ସହଯୋଗରେ ୟୁପିଆଇ ସେବା ଯୋଗାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିବ ।

ପେଟିଏମ୍ ୟୁପିଆଇ ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲ ସହିତ ଉପଭୋକ୍ତାମାନଙ୍କୁ ଏହି ବ୍ୟାଙ୍କଗୁଡିକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିବାର ପ୍ରକ୍ରିୟା କମ୍ପାନୀ ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ତଥାପି, କିଛି ଉପଭୋକ୍ତା ଏହା ସହ ଜଡିତ ଆଲର୍ଟ ଗ୍ରହଣ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରି ଦେଇଛନ୍ତି |

ନୂତନ ୟୁପିଆଇ ଆଇଡି କିପରି ଆକ୍ଟିଭେଟ୍ କରିବେ?
ଆପଣଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନରେ ପେଟିମ୍ ୟୁପିଆଇ ମୋବାଇଲ୍ ପେମେଣ୍ଟ ଆପ୍ ଇନଷ୍ଟଲ କରନ୍ତୁ ।
ଆପଣଙ୍କର ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବର ଏଣ୍ଟର କରନ୍ତୁ।

ଯଦି ଆପଣ ଏକ ଡୁଆଲ୍ ସିମ୍ ଫୋନ୍ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଆପଣଙ୍କର ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବର ସହିତ ଜଡିତ ସିମ୍ ସ୍ଲଟ୍ ଚୟନ କରନ୍ତୁ ।
ଆପଣଙ୍କ ଡିଭାଇସରୁ ଏକ ଏସ୍ଏମ୍ଏସ୍ ପଠାଇ ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବର ଯାଞ୍ଚ କରାଯିବ।
ଦିଆଯାଇଥିବା ତାଲିକାରୁ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟାଙ୍କ ଚୟନ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ପଞ୍ଜିକୃତ ମୋବାଇଲ୍ ନମ୍ବର ସହିତ ମେଳ ଖାଉଛି ।

ତା’ପରେ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟ ବିବରଣୀ ରିଟ୍ରିଭ୍ ହେବ।
ଯଦି ଆପଣ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ବ୍ୟାଙ୍କକୁ ଲିଙ୍କ୍ କରୁଛନ୍ତି, ତେବେ ଏକ ୟୁପିଆଇ ପିନ୍ ସୃଷ୍ଟି କରନ୍ତୁ।

ଏଥିପାଇଁ ଡେବିଟ୍ କାର୍ଡର ସବିଶେଷ ତଥ୍ୟ ପ୍ରଦାନ କରିବା ଜରୁରୀ।
ଏହି ଉପାୟରେ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟାଙ୍କ ଆକାଉଣ୍ଟକୁ ୟୁପିଆଇ ମାଧ୍ୟମରେ ସହଜରେ ସଂଯୋଗ ହୋଇଯିବ ଏବଂ ଆପଣ ଏହାପରେ ଅନଲାଇନ୍ କାରବାର କରିପାରିବେ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର