ପିଏମ ମୋଦୀ-ମେଲୋନି ସେଲଫି ନେଉଥିବା ଫଟୋ-ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ/ଆପୁଲିଆ: ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଜି-୭ ଶିଖର ସମ୍ମିଳନୀରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଇଟାଲୀ ଯାଇଥିଲେ। ଆପୁଲିଆଠାରେ ହେଉଥିବା ଏହି ବୈଠକରେ ଯୋଗଦେବା ଏବଂ ବହୁ ବିଶ୍ୱସ୍ତରୀୟ ନେତାଙ୍କୁ ଭେଟିବା ପରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଦେଶକୁ ଫେରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଏହି ଗସ୍ତ ଅତ୍ୟନ୍ତ ସଫଳ ରହିଛି ବୋଲି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଏବଂ ସ୍ୱାଗତ ପାଇଁ ଇଟାଲୀର ଲୋକ ତଥା ସରକାରଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ କୃତଜ୍ଞତା ଜଣାଇଛନ୍ତି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଘରକୁ ଫେରିବା ପୂର୍ବରୁ ଇଟାଲୀ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କର ସାକ୍ଷାତର ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ୟୁଜର ମଧ୍ୟ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀ ଏବଂ ଇଟାଲୀର ପ୍ରତିପକ୍ଷ ଜର୍ଜିଆ ମେଲୋନିଙ୍କ ସାକ୍ଷାତକୁ ଅପେକ୍ଷା କରିଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କ ସାକ୍ଷାତ ପରେ ଉଠାଯାଇଥିବା ଫଟୋ ଏବେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଜର୍ଜିଆ ମେଲୋନି ପୁଣି ଥରେ ପିଏମ ମୋଦୀଙ୍କ ସହ ସେଲଫି ନେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଥିଲେ।

ପିଏମ ମୋଦୀ ଏବଂ ଜର୍ଜିଆ ମେଲୋନିଙ୍କ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଇଟାଲୀ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀଙ୍କ ସହ ସେଲଫି ନେଉଛନ୍ତି। ଉଭୟ ପରସ୍ପର ସହିତ ଅତି ସହଜ ଭାବରେ ଠିଆ ହୋଇଛନ୍ତି ଏବଂ ଫଟୋ କ୍ଲିକ୍ କରୁଛନ୍ତି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଏକ୍ସ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏହି ଗସ୍ତର ଏକ ଭିଡିଓ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି ଯେଉଁଥିରେ ଜର୍ଜିଆ ମେଲୋନି ସେଲଫି ନେଉଥିବାର ନଜର ଆସିଛନ୍ତି।

ଏହି ବୈଠକରେ ଯୋଗଦେବାକୁ ଆସିଥିବା ଅଧିକାଂଶ ନେତା ଜର୍ଜିଆ ମେଲୋନିଙ୍କୁ ହାତଯୋଡ଼ି ସ୍ୱାଗତ କରିଥିଲେ, ଯାହାକି ଏକ ଭାରତୀୟ ପରମ୍ପରା। ଜର୍ଜିଆ ମେଲୋନିଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଗ୍ରହଣ କରାଯାଇଥିବା ଏହି ସ୍ୱାଗତ ପଦ୍ଧତି ବିଷୟରେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅନେକ ଆଲୋଚନା ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ଗତ ବର୍ଷ ଦୁବାଇରେ ଯେତେବେଳେ ସିଓପି-୨୮ ଜଳବାୟୁ ସମ୍ମିଳନୀ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଥିଲା। ମେଲୋନି ପିଏମ ମୋଦୀଙ୍କ ସହ ସେଲଫି ନେଇଥିଲେ, ଯାହା ସେତେବେଳେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା। ଏହି ଫଟୋ ସେୟାର କରିବା ପରେ ମେଲୋନି କ୍ୟାପସନ୍ ଲେଖିଥିଲେ, ସିଓପି-୨୮ ରେ ଭଲ ବନ୍ଧୁ। # ମେଲୋଡି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର