ବଢ଼ିଲା ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦିଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତା, ୬୦ମିଲିୟନରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଫଲୋୱର୍ସଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ମାଇକ୍ରୋ ବ୍ଲଗିଂ ସାଇଟ୍ ଟ୍ୱିଟରରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଆଉ ଏକ ବଡ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଛନ୍ତି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଫଲୋୱର୍ସଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୬୦ମିଲିୟନ ଅର୍ଥାତ୍ ୬କୋଟିକୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ୬କୋଟି ଲୋକ ଟ୍ୱିଟରରେ ପିଏମ ମୋଦୀଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରୁଥିବାବେଳେ ପିଏମ ମୋଦୀ ୨୩୫୫ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରୁଛନ୍ତି।

ट्विटर पर पीएम मोदी का एक और मुकाम ...
AajTak

କେବଳ ଭାରତ ନୁହେଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ବିଶ୍ୱର ଅଧିକ ଫଲୋୱର୍ସ ଥିବା ନେତାଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି | ଟ୍ୱିଟରରେ ଟକ୍କର ଦେଇଥିବା ଭାରତର ପ୍ରଥମ ନେତାମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଅନ୍ୟତମ। ସେ ୨୦୦୯ରେ ଟ୍ୱିଟରରେ ନିଜର ଆକାଉଣ୍ଟ ଖୋଲିଥିଲେ। ଏଥି ସହିତ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ଶଶି ଥରୁର ମଧ୍ୟ ଟ୍ୱିଟରରେ ଆସିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଫଲୋୱର୍ସମାନଙ୍କ କ୍ଷେତ୍ରରେ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଶଶି ଥରୁରଙ୍କୁ ବହୁ ପଛରେ ପକାଇଛନ୍ତି। ସେପ୍ଟେମ୍ବର ୨୦୧୯ରେ ଟ୍ୱିଟରରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ଫଲୋୱର୍ସଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୫କୋଟିରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା। ଏବେ ମାତ୍ର ୧୦ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ଟ୍ୱିଟରରେ ତାଙ୍କୁ ୧କୋଟି ଲୋକଙ୍କୁ ଅନୁସରଣ କରିଛନ୍ତି।

ସୂଚନା ମୁତାବକ, ଏହି ସମୟରେ ଆମେରିକାର ପୂର୍ବତନ ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ବରାକ ଓବାମାଙ୍କର ଟ୍ୱିଟରେ ସବୁଠାରୁ ଅଧିକ ଫଲୋୱର୍ସ ରହିଛନ୍ତି। ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀଙ୍କ ତୁଳନାରେ ଓବାମାଙ୍କର ଦୁଇଗୁଣ ଫଲୋୱର୍ସରହିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଟ୍ୱିଟର ଫଲୋୱର୍ସଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ହେଉଛି ୧୨୦.୭ ନିୟୁତ, ଅର୍ଥାତ୍ ତାଙ୍କର ଫଲୋୱର୍ସଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୨୦ ମିଲିୟନରୁ ଅଧିକ | ଏହା ପରେ ଆମେରିକାର ରାଷ୍ଟ୍ରପତି ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ସ୍ଥାନ ରହିଛି | ଟୁଇଟରରେ ଡୋନାଲ୍ଡ ଟ୍ରମ୍ପଙ୍କ ଫଲୋୱର୍ସଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ହେଉଛି ୮୩.୭ମିଲିୟନ ଅର୍ଥାତ୍ ୮ କୋଟି ୩୭ ଲକ୍ଷ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.