ମୋଦୀ କେବେ ବାହା ହେବେ ଥରେ ପଚାରୁନାହାନ୍ତି: ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: କଂଗ୍ରେସର ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦିକା ତଥା ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ଭର୍ଚୁଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ଦଳର କର୍ମୀଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଆଜି ହସ୍ତିନାପୁର ସିଟରୁ କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତଥା ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅର୍ଚ୍ଚନା ଗୌତମଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରି ତାଙ୍କ ନିନ୍ଦୁକଙ୍କୁ କଡା ସମାଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି | ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିବାହ ବିଷୟରେ ମୋଦୀଙ୍କୁ କାହିଁକି ପ୍ରଶ୍ନ କରାଯାଉ ନାହିଁ। ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ପଚରାଯିବା ଉଚିତ ଯେ ସେ କେବେ ଏବଂ କାହା ସହିତ ବିବାହ କରିବେ | କାହିଁକି ଏପରି ପ୍ରଶ୍ନ କେବଳ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ପଚରାଯାଏ? ପୁରୁଷମାନଙ୍କୁ କାହିଁକି ଏପରି ପ୍ରଶ୍ନ ପଚରାଯାଏ ନାହିଁ?

ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗଣମାଧ୍ୟମ ଆମ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କୁ ସେ କେବେ ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି ପଚାରୁଛନ୍ତି। ଆପଣ କେଉଁ ପ୍ରକାରର ପୋଷାକ ପିନ୍ଧନ୍ତି ବୋଲି ବି ପଚରାଯାଉଛି | କାହିଁକି ଏପରି ପ୍ରଶ୍ନ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କୁ ପଚରାଯାଏ ନାହିଁ | ସେ କାହାକୁ ବିବାହ କରିବେ କିମ୍ବା କେବେ ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି ମୋଦୀଙ୍କୁ କାହିଁକି ପଚରାଯାଉ ନାହିଁ। ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅର୍ଚ୍ଚନା ଗୌତମ ବହୁ ସଂଘର୍ଷ ପରେ ନିଜର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଛନ୍ତି।

କଂଗ୍ରେସର ସାଧାରଣ ସମ୍ପାଦକ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅର୍ଚ୍ଚନା ଗୌତମ ମହିଳାଙ୍କ ସେବା ତଥା ହସ୍ତିନାପୁରର ବିକାଶ ବିଷୟରେ କହୁଛନ୍ତି। ଜନସାଧାରଣଙ୍କ ସମସ୍ୟା ମଧ୍ୟ ଉଠାଉଛନ୍ତି | ଏହାକୁ ନେଇ ହସ୍ତିନାପୁରର କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତଥା ଅଭିନେତ୍ରୀ ଅର୍ଚ୍ଚନା ଗୌତମ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋର ସମର୍ଥନରେ ମହିଳା-ବିରୋଧୀ ତଥା ବିକାଶ ବିରୋଧୀ ଚିନ୍ତାଧାରା ରଖିଥିବା ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରିୟଙ୍କା ଗାନ୍ଧୀ ଜବାବ ଦେଇଛନ୍ତି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର