କୃଷ୍ଣସାର ମୃଗ ଶିକାର ମାମଲା: ପାଞ୍ଚଜଣ ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ରାଜସ୍ଥାନ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନୋଟିସ୍‌

1

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ରାଜସ୍ଥାନରେ ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ କୃଷ୍ଣସାର ମୃଗ ଶିକାର ମାମଲାରେ ଚାରିଜଣ ଫିଲ୍ମ ଷ୍ଟାରଙ୍କୁ ସୋମବାର ରାଜସ୍ଥାନ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନୋଟସ୍‌ ମିଳିଛି। ଏଥିରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନାଲି ବେନ୍ଦ୍ରେ, ତବୁ, ନିଲମ ସୈଫ୍‌ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍‌ ଓ ଦୁଷ୍ୟନ୍ତ ସିଂହଙ୍କ ନାମ ସାମିଲ ରହିଛି। କୃଷ୍ଣସାର ମୃଗ ଶିକାର ମାମଲାରେ ବିଲିଉଡ ଅଭିନେତା ସଲମାନ୍‌ ଖାନ୍‌ଙ୍କୁ ଯୋଧପୁର କୋର୍ଟ ଦୋଷୀସାବ୍ୟସ୍ତ କରିଥିଲା ବେଳେ ସୋନାଲି ବେନ୍ଦ୍ରେ, ତବୁ, ନିଲମ ଦୁଷ୍ୟନ୍ତ ସିଂହ, ଓ ସୈଫ୍‌ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍‌ଙ୍କୁ ଛାଡ଼ି ଦେଇଥିଲେ। ୧୯୯୮ ଅକ୍ଟୋବର ୨ରେ ବିଶ୍ରୋଇ ଗ୍ରାମର ଲୋକମାନେ ଅଭିନେତା ସଲମାନ ଖାନ୍‌ ଓ ସିନେମା ‘ହମ ସାଥ୍‌ ସାଥ୍‌ ହୈ’ର ତାଙ୍କ କୋ-ଷ୍ଟାର ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲେ।

 

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ, ରାଜସ୍ଥାନ ହାଇକୋର୍ଟ ସିଜେଏମ ଅଦାଲତ ସୋନାଲି ବେନ୍ଦ୍ରେ, ତବୁ, ନିଲମ ଦୁଷ୍ୟନ୍ତ ସିଂହ, ଓ ସୈଫ୍‌ଅଲ୍ଲୀ ଖାନ୍‌ଙ୍କୁ ଛାଡ଼ିବା ନେଇ ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ରୁଜୁ ହୋଇଥିବା ଆବେଦନ ଉପରେ ସୈଫ ଅଲି ଖାନ୍‌, ସୋନାଲି ବେନ୍ଦ୍ରେ, ନିଲମ, ଓ ତବ୍ଦୁଙ୍କୁ ନୂଆ ନୋଟିସ ଜାରି କରାଯାଇଛି। ଏହି ମାମଲା ଉପରେ ଏବେ ୮ସପ୍ତାହ ପରେ ଶୁଣାଣି କରାଯିବ।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Reply To Nayagara
Cancel Reply

Your email address will not be published.

1 Comment
  1. Nayagara says

    In Bhubaneswar Pokhariput locality the HP Petrol Pump employees are rejecting to accept the Small One Rupee Coins which are valid money and issued by Reserve Bank of India.