ତୃତୀୟଥର ପ୍ରବର୍ତ୍ତନ ନିର୍ଦେଶାଳୟରେ ହାଜର ହେଲେ ରବର୍ଟ ଭଦ୍ରା

0

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ବିଦେଶରେ ସମ୍ପତ୍ତି କ୍ରୟ କରିବାରେ କଳାଟଙ୍କା ଧଳା କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗରେ କଂଗ୍ରେସ ମୁଖ୍ୟ ରାହୁଳ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଭିଣୋଇ ରବର୍ଟ ଭଦ୍ରା ଶନିବାର ଦିନ କ୍ରମାଗତ ତୃତୀୟ ଥର ଲାଗି ପ୍ରବର୍ତ୍ତନ ନିର୍ଦେଶାଳୟରେ ହାଜର ହୋଇଛନ୍ତି।

ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଗାଡ଼ିରେ ଭଦ୍ରା ପ୍ରାୟ ୧୦:୪୫ ମିନିଟ୍‌ରେ ପ୍ରବର୍ତ୍ତନ ନିର୍ଦେଶାଳୟର କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ କେନ୍ଦ୍ରୀୟ ଦିଲ୍ଲୀର ଜାମନଗର ହାଉସ୍‌ରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ।

ମାମଲାର ତଦନ୍ତକାରୀ ଅଧିକାରୀ ଭଦ୍ରାଙ୍କୁ ଏ ମାମଲା ସଂକ୍ରାନ୍ତରେ ଅଧିକ ପ୍ରଶ୍ନ ପଚାରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ବୋଲି ଜଣେ ଅଧିକାରୀ କହିଛନ୍ତି। ତେଣୁ ଫେବ୍ରୁଆରି ୬ ଓ ୭ ତାରିଖ ଦିନ ପଚରା ଉଚୁରା କରାଯିବା ପରେ ପୁଣି ଶନିବାର ଦିନ ହାଜର କରିବାକୁ ତାଙ୍କୁ କୁହାଯାଇଥିଲା।

ପ୍ରଥମ ଦିନ ଭଦ୍ରାଙ୍କୁ ସାଢ଼େ ପାଞ୍ଚ ଘଣ୍ଟା ଓ ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନ ପ୍ରାୟ ୯ ଘଣ୍ଟା ପଚରା ଯାଇଥିଲା।

ବିକାନେର୍‌ ଜମି ଦୁର୍ନୀତିରେ ସମ୍ପୃକ୍ତ ଅନ୍ୟ ଏକ କଳାଟଙ୍କା ଧଳା କରିବା ମାମଲାରେ ଫେବ୍ରୁଆରି ୧୨ ତାରିଖ ଦିନ ଭଦ୍ରା ଜୟପୁର ଠାରେ ପ୍ରବର୍ତ୍ତନ ନିର୍ଦେଶାଳୟରେ ହାଜର ହେବେ ବୋଲି ଜଣାପଡ଼ିଛି।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Leave A Reply

Your email address will not be published.