ଆଇଫୋନ ଭଳି ନୂଆ ଫୋନ ସହ ଇୟରଫୋନ ଓ ଚାର୍ଜର ଦେବ ନାହିଁ ସାମସଙ୍ଗ !

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଆଇଫୋନ ଭଳି ସାମସଙ୍ଗ ଗାଲାକ୍ସି ଏସ୨୧ ସହିତ ଚାର୍ଜର ଏବଂ ଇୟରଫୋନ୍ ମିଳିବ ନାହିଁ | ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଥିବା ଏକ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଗାଲାକ୍ସି ଏସ୨୧ର ବକ୍ସରେ ଚାର୍ଜିଂ ସକେଟ୍ ଏବଂ ଇୟରଫୋନ୍ ଯୋଗାଇ ଦିଆଯିବ ନାହିଁ | କେବଳ ଗାଲାକ୍ସି ଏସ୨୧ ସହିତ ନୁହେଁ, ଗାଲାକ୍ସି ଏସ୨୧ + ଏବଂ ଗାଲାକ୍ସି ଏସ୨୧ ଅଲଟ୍ରା ସହିତ ମଧ୍ୟ ଚାର୍ଜିଂ ସକେଟ୍ ଏବଂ ଇୟରଫୋନ୍ ଯୋଗାଇ ଦିଆଯିବ ନାହିଁ | ଏ ନେଇ ଚର୍ଚ୍ଚା ଆରମ୍ଭ ହୋଇଥିବା ବେଳେ କମ୍ପାନି ପକ୍ଷରୁ କୌଣସି ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ରଖାଯାଇନାହିଁ |

ନିକଟରେ ଆଇଫୋନ୍ ୧୨ ସିରିଜ୍ ଲଞ୍ଚ କରି ଆପଲ୍ ଘୋଷଣା କରିଥିଲା ଯେ, ନୂଆ ଫୋନ ସହ ବକ୍ସରେ ଇୟରଫୋନ୍ ଏବଂ ଚାର୍ଜର ଉପଲବ୍ଧ ହେବ ନାହିଁ। ଦେଖିବାକୁ ଗଲେ ପ୍ରାୟ ସମସ୍ତ ମୋବାଇଲ୍ କମ୍ପାନି ଆପଲ୍ କୁ ଅନୁସରଣ କରନ୍ତି | ଯେହେତୁ ଆପଲ୍ ବର୍ତ୍ତମାନ ବକ୍ସରେ ଇୟରଫୋନ୍ ଏବଂ ଚାର୍ଜର ପ୍ରଦାନ ନକରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛି, ଏହା ସମ୍ଭବ ଯେ ଅନ୍ୟ କମ୍ପାନିଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ଏହାକୁ ଅନୁସରଣ କରିବେ |

Samsung Charger
aajtak

ସବୁଠାରୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ କଥା ହେଉଛି, ନିକଟରେ ସାମସଙ୍ଗ ଆପଲର ଚାର୍ଜର ନ ଦେବା ନିଷ୍ପତ୍ତି ଉପରେ ଆପଲକୁ ଟ୍ରୋଲ କରିଥିଲା ​​| କେବଳ ସାମସଙ୍ଗ ନୁହେଁ, ସାଓମି ମଧ୍ୟ ଆପଲକୁ ଟ୍ରୋଲ କରିଥିଲା ​​| ଯଦି ଏହି ରିପୋର୍ଟ ସଠିକ୍, ତେବେ ସାମସଙ୍ଗର ଏହି ନିଷ୍ପତି ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ତା’ର ଉପଭୋକ୍ତାଙ୍କୁ ନିରାଶ କରିବ |

ଚାର୍ଜର ଏବଂ ଇୟରଫୋନ୍ ନ ଦେବା ପଛରେ ପରିବେଶକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଏଭଳି ପଦକ୍ଷପ ନିଆଯାଇଥିବା ନେଇ କହିଥିଲା ଆପଲ୍ । କିନ୍ତୁ ଏହି ପଦକ୍ଷେପ ପରେ ଆପଲ୍ ଅଧିକ ଲାଭ ପାଇବା ଆରମ୍ଭ କରିଛି। ଆପଲ୍ ପରେ, ଯଦି ଅନ୍ୟ କମ୍ପାନିଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ନିଜ ଫୋନ୍ ସହିତ ବକ୍ସରେ ଚାର୍ଜର ଏବଂ ଇୟରଫୋନ୍ ଯୋଗାଇବା ବନ୍ଦ କରନ୍ତି, ତେବେ ଏହା ସ୍ପଷ୍ଟ ଯେ କମ୍ପାନିଗୁଡିକ ବହୁତ ଲାଭବାନ ହେବେ ଏବଂ ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ କ୍ଷତି ସହିବେ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.