ଅଧରାତିରେ ମନ୍ଦିର କବାଟ ଖୋଲି ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପ୍ରଶାସନିକ ଅଧିକାରୀ କାହିଁକି ବିବାହ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହେଲେ ଜାଣନ୍ତୁ

ଲକ୍ଷ୍ମୌ: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର କୁଶୀନଗରରେ ଜଣେ ପ୍ରଶାସନିକ ଅଧିକାରୀ ଶୁକ୍ରବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ମନ୍ଦିରର କବାଟ ଖୋଲାଇ ନିଜ ମହିଳା ସାଥୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିବା ଜଣାପଡ଼ିଛି। ଏହି ଘଟଣା ପ୍ରଘଟ ହେବା ପରେ ସମଗ୍ର ଅଞ୍ଚଳରେ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟ ଖେଳି ଯାଇଛି। ଏହି ବିବାହ ପଡରୋନା ନଗରର ଗାୟତ୍ରୀ ମନ୍ଦିରରେ ହିନ୍ଦୁ ରୀତିନୀତି ଅନୁସାରେ ହୋଇଛି। ବିବାହରେ ସାକ୍ଷୀ ଭାବେ ପଡରୋନା ସଦର ଏସଡିଏମ୍‌ ରାମକେଶ ଯାଦବ ଓ ହାଟାର ଏସ୍‌ଡିଏମ୍‌ ପ୍ରମୋଦ ତିଓ୍ଵାରୀ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

ପ୍ରକାଶିତ ଖବର ମୁତାବକ, ଖଡ୍ଡା ତହସିଲରେ ଏସ୍‌ଡିଏମ୍‌ ଥିବା ଦିନେଶ କୁମାରଙ୍କ ଉପରେ ଜଣେ ମହିଳା ବିବାହ ପ୍ରତିଶ୍ରୃତି ଦେଇ ଚାରି ବର୍ଷ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ରଖିଥିବା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ। ଏହି ଅଭିଯୋଗ ଭୟରେ ଏସ୍‌ଡିଏମ୍‌ ଶୁକ୍ରବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ପଡରୋନା ନଗରର ଗାୟତ୍ରୀ ମନ୍ଦିର ଦ୍ୱାର ଖୋଲିବାକୁ କହି, ହିନ୍ଦୁ ରୀତିନୀତି ଅନୁସାରେ ମହିଳା ସାଥୀଙ୍କୁ ବିବାହ କରିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ।

ଅନ୍ତର୍ଜାତୀୟରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଜାତୀୟ ତଥା ରାଜ୍ୟର ୩୧୪ ବ୍ଲକରେ ଘଟୁଥିବା ପ୍ରତିଟି ଘଟଣା ଉପରେ ସମ୍ବାଦ ଓ କନକ ନ୍ୟୁଜ ଆପଣଙ୍କୁ ଦେଉଛି ୨୪ ଘଂଟିଆ ଅପଡେଟ | କରୋନାର ସଂକଟ ସମୟରେ ଆମେ ଲୋଡୁଛୁ ଆପଣଙ୍କ ସହଯୋଗ । ‘ସମ୍ବାଦ’ ଗ୍ରୁପର ଡିଜିଟାଲ ମିଡିଆକୁ ଆର୍ଥିକ ସମର୍ଥନ ଜଣାଇ ଆଂଚଳିକ ସାମ୍ବାଦିକତାକୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ କରନ୍ତୁ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.