ନିଜ ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଦେଉଥିଲେ ଆତ୍ମ-ଘୋଷିତ ଗୁରୁ ଶିବ ଶଙ୍କର ବାବା, ମାମଲା ରୁଜୁ କଲା ପୁଲିସ

ଚେନ୍ନାଇ: ଆତ୍ମ-ଘୋଷିତ ଗୁରୁ ଶିବ ଶଙ୍କର ବାବାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କଲା ପୁଲିସ | ତାମିଲନାଡୁର ଚେନ୍ନାଇ ନିକଟ କେଲାମ୍ବାକ୍କାମ ଠାରେ ଥିବା ତାଙ୍କ ଶିକ୍ଷାନୁଷ୍ଠାନର ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ସେ ଯୌନ ନିର୍ଯାତନା ଦେଉଥିବା ନେଇ ଅଭିଯୋଗ ହେବା ପରେ ପୁଲିସ ଏହି ପଦକ୍ଷପ ନେଇଛି |

ସୁଶୀଲ ହରି ଇଣ୍ଟରନ୍ୟାସନାଲ ରେସିଡେନସିଆଲ ସ୍କୁଲରେ ପଢ଼ୁଥିବା ଅନେକ ଛାତ୍ରୀ ଶିବ ଶଙ୍କର ବାବାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଯୌନ ଶୋଷଣର ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଅନେକ ଛାତ୍ରୀ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଦୁର୍ବ୍ୟବହାରର ବିବରଣୀ ପ୍ରଦାନ କରିଥିଲେ | ସେମାନଙ୍କ ଅଭିଯୋଗକୁ ଗୁରୁତର ସହ ନେଇ ଶିଶୁ କଲ୍ୟାଣ କମିଟି ଦ୍ୱାରା ଶିବ ଶଙ୍କର ବାବାଙ୍କୁ ଡକଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସେ ହାଜର ହୋଇନଥିଲେ। କାରଣ ଦର୍ଶାଇ ଶିବ ଶଙ୍କର ବାବାଙ୍କ ଦଳ କହିଥିଲା ଯେ ଆତ୍ମ-ଘୋଷିତ ଗୁରୁ ଛାତିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ଭୋଗୁଛନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଡେରାଡୁନ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।

ଏହା ପରେ ପୀଡିତାଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଦାଖଲ ହୋଇଥିବା ତିନୋଟି ଅଭିଯୋଗକୁ ଭିତ୍ତି କରି କେଲାମ୍ବାକ୍କମ୍ ଅଲ ଓମେନ ପୁଲିସ ଶିବ ଶଙ୍କର ବାବାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ମାମଲା ଦାୟର କରିଛି। ତାଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଆଇପିସିର ଧାରା ୩୫୪, ୩୬୩,୩୬୫ ଏବଂ ୩୬୬ ଏବଂ ପୋକସୋର ଅନେକ ବିଭାଗ ଅଧୀନରେ ମାମଲା ଦାୟର କରାଯାଇଛି। ମାମଲାର ଗମ୍ଭୀରତାକୁ ବିଚାରକୁ ନେଇ ରାଜ୍ୟ କେବିସିଆଇଡିକୁ ମାମଲା ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଛନ୍ତି, ଯିଏ ଦୁଇ ନାବାଳିକାଙ୍କ ସମେତ ୧୩ ଜଣ ପୀଡ଼ିତାଙ୍କ ସହ ପଚରାଉଚରା ପ୍ରକ୍ରିୟା ଆରମ୍ଭ କରିବେ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର
AdBlock Detected

Looks like you are using an ad-blocking browser extension. We request you to whitelist our website on the ad-blocking extension and refresh your browser to view the content.