ପରିବାରବାଦର ମଞ୍ଜି ବୁଣୁଥିବା କଂଗ୍ରେସ ସଫା ହୋଇଯିବ: ଶାହା

ଭୋପାଳ: ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନକୁ ଆଉ ମାତ୍ର କିଛିଦିନ ବାକି ଅଛି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସମସ୍ତ ରାଜନୈତିକ ଦଳର ନେତାମାନେ ଏବେ ଧୂଆଁଧାର ପ୍ରଚାର କରୁଛନ୍ତି | ଆଜି କେନ୍ଦ୍ର ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ ଅମିତ ଶାହା ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଧାରରେ ପହଞ୍ଚି ବିଜେପି ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିଛନ୍ତି । ଏହି ସମୟରେ ସେ କଂଗ୍ରେସ ଦଳ ଏବଂ ଏହାର ନେତାମାନଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଥିଲେ। ସାଧାରଣ ସଭାରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଆଶା କରୁଛି ଯେ ଦୀପାବଳି ପରେ ସମଗ୍ର ଦେଶରେ ପରିବାରବାଦ ଏବଂ ଦୁର୍ନୀତିର ମଞ୍ଜି ବୁଣୁଥିବା କଂଗ୍ରେସ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରୁ ବିଲୋପ ହୋଇଯିବ। କଂଗ୍ରେସକୁ ଦୋଷ ଦେଇ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ କଂଗ୍ରେସ ହେଉଛି ଏକ ଦଳ ଯିଏ ପରିବାରବାଦର ମଞ୍ଜି ବୁଣେ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଦୀପାବଳି ପରେ ପରିବାରବାଦର ମଞ୍ଜି ବୁଣିଥିବା କଂଗ୍ରେସ ସଫା ହୋଇଯିବ ।

ସେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଲୋକଙ୍କୁ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଭୋଟ୍ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଏବଂ ଦେଶର ଭବିଷ୍ୟତ ସ୍ଥିର କରିବ। ଗୃହମନ୍ତ୍ରୀ କହିଛନ୍ତି ଯେ ନଭେମ୍ବର ୧୭ରେ ଭୋଟ୍ ଦେବାବେଳେ ଆପଣଙ୍କୁ ମନେ ରଖିବାକୁ ହେବ ଯେ ଆପଣଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଭୋଟ୍ ହେଉଛି ଏମିତି ଏକ ଭୋଟ୍ ଯାହା ଆସନ୍ତା ୫ ବର୍ଷ ପାଇଁ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶ ଏବଂ ଭାରତର ଭବିଷ୍ୟତ ସ୍ଥିର କରିବ। ଆପଣ ସ୍ଥିର କରିବେ ଯେ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ଆସନ୍ତା ୫ ବର୍ଷ ଏବଂ ୨୦୨୪ ରୁ ୨୦୨୯ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭାରତ ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ କଂଗ୍ରେସ କିମ୍ବା ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ବିଜେପି ହାତରେ ରହିବ କି ନାହିଁ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଚଳିତ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରେ ଗୋଟିଏ ନୁହେଁ, ତିନିଥର ଦୀପାବଳି ପାଳନ କରାଯିବ। ପ୍ରଥମେ ଦୀପାବଳି ଆସନ୍ତାକାଲି ପାଳନ ହେବାକୁ ଥିବାବେଳେ ଦ୍ୱିତୀୟ ଦୀପାବଳି ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶରେ ବିଜେପି ସରକାର ଗଠନ ପରେ ଏବଂ ତୃତୀୟ ଦୀପାବଳି ଜାନୁଆରୀ ୨୨ ରେ ଯେତେବେଳେ ପ୍ରଭୁ ଶ୍ରୀ ରାମଙ୍କର ଅଯୋଧ୍ୟାରେ ପ୍ରାଣ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ ସେହିଦିନ ପାଳନ କରାଯିବ |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର