ନିଜ କାମରେ ମନ ଦିଅ: ସୋନାକ୍ଷୀଙ୍କ ବିବାହକୁ ନେଇ ଗୁଜବ ଉପରେ କହିଲେ ବାପା ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ସିହ୍ନା

ମୁମ୍ବାଇ: ଅଭିନେତ୍ରୀ ସୋନାକ୍ଷୀ ସିହ୍ନା ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକା ଜହିର ଇକବାଲଙ୍କୁ ଜୁନ୍ ୨୩ ରେ ବିବାହ କରୁଛନ୍ତି। ତାଙ୍କ ପିତା ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ସିହ୍ନା ବର୍ତ୍ତମାନ ବିବାହରେ ପରିବାରର ଉପସ୍ଥିତି ବିଷୟରେ ଗୁଜବକୁ ନେଇ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ବିଭିନ୍ନ ରିପୋର୍ଟରେ ଦର୍ଶାଯାଇଛି ଯେ ସୋନାକ୍ଷୀଙ୍କ ପରିବାର ବିଶେଷ କରି ତାଙ୍କ ପିତା ତାଙ୍କ ବିବାହ ଉତ୍ସବରେ ଯୋଗଦେବେ ନାହିଁ। ତେବେ ଶତ୍ରୁଘ୍ନ ଏହି ଗୁଜବକୁ ଅସ୍ବୀକାର କରିଛନ୍ତି।

ଜୁମ୍ ସହିତ ତାଙ୍କର ଶେଷ ସାକ୍ଷାତକାରରେ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ପାଇଁ ଗର୍ବିତ ଏବଂ ବିବାହରେ ତାଙ୍କୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ଦେବା ପାଇଁ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବେ। ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ନିଜକୁ ନିଜର ଶକ୍ତିଶାଳୀ ସ୍ତମ୍ଭ ବୋଲି କହିଥିଲେ। ସିହ୍ନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେଉଁମାନେ ପରିବାରର କିଛି ବିବାଦ ଚଲିଛି ବୋଲି ଗୁଜବ ପ୍ରଚାର କରୁଛନ୍ତି ସେମାନେ ନିଜ କଥାରେ ମନ ଦେବା ଉଚିତ।

“ମୋତେ କୁହ, ଏହା କାହାର ଜୀବନ? ଏହା କେବଳ ମୋର ଏକମାତ୍ର ଝିଅ ସୋନାକ୍ଷୀଙ୍କ ଜୀବନ, ​​ଯାହାକୁ ନେଇ ମୁଁ ବହୁତ ଗର୍ବିତ ଏବଂ ମୁଁ ବହୁତ ଭଲପାଏ। ସେ ମୋତେ ତା’ର ଶକ୍ତିର ସ୍ତମ୍ଭ ବୋଲି ଡାକେ। ମୁଁ ବାହାଘରରରେ ଉପସ୍ଥିତ ରହିବି , ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ରହିବି। ମୁଁ କାହିଁକି ରହିବି ନାହିଁ?’’ ବୋଲି ସେ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଛନ୍ତି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର