ନାକଚ ହୋଇଗଲା ଶ୍ୟାମ୍‌ ରଙ୍ଗିଲାଙ୍କ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର

ଲଖନଉ: ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ବାରାଣାସୀ ଲୋକସଭା ଆସନରୁ ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱିତା କରିଥିବା ହାସ୍ୟ ଅଭିନେତା ଶ୍ୟାମ ରଙ୍ଗିଲାଙ୍କ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ର ନାକଚ ହୋଇଯାଇଛି | ଯାଞ୍ଚ ପରେ ଶ୍ୟାମ ରଙ୍ଗିଲାଙ୍କ ନାମାଙ୍କନ ନାକଚ ହୋଇଯାଇଛି | ନାମାଙ୍କନପତ୍ର ନାକଚ ହେବା ପରେ ଶ୍ୟାମ ରଙ୍ଗିଲା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଗଣତନ୍ତ୍ର କେତେ ବିପଦରେ ଅଛି ତାହା କହିବା ଆମର ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ। ନାମାଙ୍କନପତ୍ର ନାକଚ ହେବା ପରେ ଶ୍ୟାମ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ଜଣେ ହାସ୍ୟ କଳାକାର କିନ୍ତୁ ଆଜି ମୁଁ କିଛି କହିବାର ସ୍ଥିତିରେ ନାହିଁ । ଶ୍ୟାମ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମୁଁ ଭାବୁଛି ଯେ କମେଡି ଏକ ଭଲ କ୍ଷେତ୍ର ଏବଂ ରାଜନୀତି ମୁଁ ପାରିବି ନାହିଁ | ଦେଶର ସବୁଠାରୁ ଲୋକପ୍ରିୟ ଆସନ ବାରାଣାସୀରୁ ଶ୍ୟାମ ରଙ୍ଗିଲା ନାମାଙ୍କନପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଥିଲେ।

ଆଜି ଶ୍ୟାମଙ୍କୁ ଯାଞ୍ଚ ପାଇଁ ଡକାଯାଇଥିଲା। ଯାଞ୍ଚ ପରେ ତାଙ୍କ ନାମାଙ୍କନ ପତ୍ରରେ ତ୍ରୁଟି ଥିବାରୁ ନାକଚ କରିଦିଆଯାଇଥିଲା | ଏନେଇ ଶ୍ୟାମ ରଙ୍ଗିଲା କହିଛନ୍ତି ଯେ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ ଏବଂ ଅସୁବିଧାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବା ପରେ ମୁଁ ବାରାଣାସୀର ଲୋକସଭା ଆସନ ପାଇଁ ନାମାଙ୍କନପତ୍ର ଦାଖଲ କରିଥିଲି। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବୋଧହୁଏ ମୁଁ ମା ଗଙ୍ଗାଙ୍କ ଆଶୀର୍ବାଦ ପାଇ ନାହିଁ। ଉଲ୍ଲେଖ ଥାଉ କି ବାରାଣାସୀ ଲୋକସଭା ଆସନ ପାଇଁ ମତଦାନ ଜୁନ୍ ୧ରେ ସପ୍ତମ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ହେବ। ଏହି ଆସନରେ ମୋଦୀ ତୃତୀୟ ଥର ପାଇଁ ବିଜେପିର ପ୍ରାର୍ଥୀ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଇଣ୍ଡିଆ ଆଲାଇନ୍ସ ଅଜୟ ରାୟଙ୍କୁ ଏହି ଆସନରେ ପ୍ରାର୍ଥୀ କରିଛି।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର