ମୋଦୀଙ୍କ ସଫଳତାକୁ ହିମାଳୟ ସହ ତୁଳନା କଲେ ସିନ୍ଦେ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଏକନାଥ ସିନ୍ଦେ ଗତ ୧୦ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କ ସଫଳତାକୁ ହିମାଳୟ ସହ ତୁଳନା କରିଛନ୍ତି। ଏକ ନିର୍ବାଚନ ସମାବେଶକୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରି ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେଙ୍କୁ ଟାର୍ଗେଟ କରିଛନ୍ତି। ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଏତେ ଶୀଘ୍ର ରଙ୍ଗ ବଦଳାଉଥିବା ଏଣ୍ଡୁଅ ଦେଖି ନାହାଁନ୍ତି। ଏହି ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନ ପ୍ରଗତି, ବିକାଶ ଏବଂ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀଙ୍କୁ ତୃତୀୟ ଥର ପାଇଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ କରିବା ପାଇଁ ହେଉଛି । ସିନ୍ଦେ କହିଛନ୍ତି, ଗତ ୧୦ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ମୋଦୀଙ୍କ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟକୁ ହିମାଳୟର ଉଚ୍ଚତା ସହିତ ତୁଳନା କରାଯାଇପାରେ |

ସେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ଜଣେ ଶୋଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ମଧ୍ୟ କଂଗ୍ରେସ ନେତା ରାହୁଲ ଗାନ୍ଧୀଙ୍କ ଅପେକ୍ଷା ମୋଦୀଙ୍କୁ ପସନ୍ଦ କରିବେ କାରଣ ଦେଶରେ ଜଣେ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ପାଇଛନ୍ତି ଯିଏ ଗତ ୧୦ ବର୍ଷ ମଧ୍ୟରେ ଗୋଟିଏ ବି ଛୁଟି ନେଇ ନାହାଁନ୍ତି।

ଲୋକଙ୍କୁ ମୋଦୀଙ୍କୁ ଭୋଟ୍ ଦେବାକୁ ଅନୁରୋଧ କରୁଥିବା ଠାକରେଙ୍କ ପୁରୁଣା ଭାଷଣର ଏକ ଅଡିଓ କ୍ଲିପ୍ ବଜାଇ ସିନ୍ଦେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଏତେ ଶୀଘ୍ର ରଙ୍ଗ ବଦଳାଉଥିବା ଏଣ୍ଡୁଅ ଦେଖି ନାହାଁନ୍ତି। ଉଲ୍ଲେଖ ଥାଉ କି ସିନ୍ଦେ ଜଲନା ଲୋକସଭା ଆସନରୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହୋଇଥିବା ବିଜେପି ନେତା ରାଓସାହେବ ପାଟିଲ ଦାନଭେଙ୍କ ପାଇଁ ଭୋଟ୍ ମାଗିଥିଲେ। ମେ ୧୩ ରେ ଚତୁର୍ଥ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ଓଉରଙ୍ଗାବାଦ ଏବଂ ଜଲନା ଲୋକସଭା ଆସନ ପାଇଁ ମତଦାନ ହେବ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର