କୋଲକାତା ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଫରେନସିକ୍ ବିଜ୍ଞାନ ସିଲାବସରେ ସାମିଲା ହେଲା ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲା

କୋଲକାତା: ପୂର୍ବ ଭାରତର ଏକମାତ୍ର ସରକାରୀ ଅନୁଷ୍ଠାନ ମୌଲାନା ଅବୁଲ କଲାମ ଆଜାଦ ୟୁନିଭରସିଟି ଅଫ୍ ଟେକ୍ନୋଲୋଜି ସ୍ନାତକ ଏବଂ ସ୍ନାତକୋତ୍ତର ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ଫରେନସିକ୍ ବିଜ୍ଞାନ ବିଷୟ ସାମିଲ କରିଛି। ଫରେନସିକ୍ ବିଜ୍ଞାନ ବିଷୟରେ କେସ୍ ଷ୍ଟଡିଜ୍ ଭାବରେ ସିଲାବସରେ ଅଭିନେତା ସୁଶାନ୍ତ ସିଂ ରାଜପୁତ ଏବଂ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ମାମଲାକୁ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରାଯାଇଛି |

From Sushant Singh Rajput to Sridevi, 7 Bollywood stars who passed away  before their films released
Asianet Newsable

ଏହି ପାଠ୍ୟକ୍ରମରେ ଛାତ୍ର-ଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ଘଟିଥିବା ଘଟଣାର ପୁନଃ ନିର୍ମାଣ ଏବଂ ଯୁକ୍ତିଯୁକ୍ତ ବ୍ୟାଖ୍ୟା ସହିତ ସେମାନଙ୍କ ସିଦ୍ଧାନ୍ତରେ ଆସିବାକୁ କୁହାଯିବ |  ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ଫରେନସିକ୍ ବିଜ୍ଞାନର ପ୍ରଫେସର ସୁଜୟ ମିତ୍ର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ବର୍ଷ ବର୍ଷ ଧରି ଅପରାଧର ଢ଼ାଞ୍ଚା ଏବଂ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଶୈଳୀରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସମୟରେ, ଆପଣଙ୍କର ଆକ୍ରମଣକାରୀମାନେ ସାଇବର ଜଗତର ସୁଯୋଗ ନେଇ ଅଦୃଶ୍ୟ ହୋଇଯାଉଛନ୍ତି।  ୨୦ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ, ଆମେ ଅନେକ ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ଅଣଦେଖା କରୁଥିଲୁ | କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେହି ସମାନ ପ୍ରସଙ୍ଗ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଏବଂ ଅବସାଦକୁ ଆମନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ହୋଇପଡିଛି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.