ଶିବସେନା ସହ ରାଜନୈତିକ ବିବାଦରେ କଙ୍ଗନା ରଣାୱତଙ୍କୁ ସମର୍ଥନ କରୁଛନ୍ତି ଶୀର୍ଷ ହିନ୍ଦୁ ସାଧୁ ସଙ୍ଗଠନ

ପ୍ରୟାଗରାଜ: ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ଶିବସେନା ସହ ଭୀଷଣ ତିକ୍ତତାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହୋଇଥିବା ବଲିଉଡ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ କଙ୍ଗନା ରଣାୱତ ‘ନିଖିଳ ଭାରତୀୟ ଆଖଡ଼ା ପରିଷଦ୍‌’ର ସମର୍ଥନ ପାଇଛନ୍ତି। ‘ଅଖିଳ ଭାରତୀୟ ଅଖଣ୍ଡ ପରିଷଦ୍‌’ ହେଉଛି ଦେଶର ୧୩ଟି ମାନ୍ୟତାପ୍ରାପ୍ତ ହିନ୍ଦୁ ସନ୍ଥ ସଙ୍ଗଠନର ଚୂଡ଼ାନ୍ତ ନିଷ୍ପତ୍ତି ଗ୍ରହଣକାରୀ ସଙ୍ଗଠନ।

କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ଦେଶର ଜଣେ ନିର୍ଭିକ ଓ ସାହସିନୀ କନ୍ୟା ଭାବେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରି ଆଖଡ଼ା ପରିଷଦ୍‌ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ମହନ୍ତ ନେରେନ୍ଦ୍ର ଗିରି କହିଛନ୍ତି, ସରକାର ଭୟରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଛନ୍ତି।

Image Courtesy of BFNNZ

ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଶିଳ୍ପ ଏବଂ ନିଶା ଔଷଧ ମାଫିଆମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ମଧୁର ସମ୍ପର୍କ ବ୍ୟତୀତ ବଲିଉଡ୍‌ରେ ସମ୍ପର୍କୀୟବାଦ ଏବଂ ଏକ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ସମ୍ପ୍ରଦାୟର ଆଧିପତ୍ୟ ବିରୋଧରେ ଅଭିନେତ୍ରୀଜଣକ ଉତ୍ତୋଳନ କରିଥିବା ନିର୍ଭିକ ସ୍ବର ପ୍ରତିକ୍ରିୟାର କାରଣ ହୋଇଛି। ମାଫିଆ ଏବଂ ରାଜ୍ୟ ସରକାର ଉଭୟ ଭୟଭୀତ ହୋଇ ତାଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଛନ୍ତି।

ଗିରି ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି, ଏହି ସଂଗ୍ରାମରେ କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ସମସ୍ତ ସନ୍ଥ ଓ ଦେଶବାସୀ ସମର୍ଥନ କରୁଛନ୍ତି। ବେଆଇନ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଦର୍ଶାଇ ପାଲି ହିଲ୍‌ସ୍‌ରେ ଥିବା କଙ୍ଗନାଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟକୁ ମୁମ୍ବାଇ ପୌରପାଳିକା ଆଂଶିକ ଭାଙ୍ଗିବା ଘଟଣା ହେଉଛି ତାଙ୍କ କଣ୍ଠରୋଧ କରିବା ଲାଗି ପ୍ରତିଶୋଧମୂଳକ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ।

ସେ ପୁଣି କହିଛନ୍ତି, ସେ ଯାହାହେଉ ଭଙ୍ଗା ଅଭିଯାନ ଉପରେ ରହିତାଦେଶ ଜାରି କରି ବମ୍ବେ ହାଇକୋର୍ଟ କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ଆଶ୍ବସ୍ତି ଦେଇଛନ୍ତି।

ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ଆଇନଶୃଙ୍ଖଳା ପରିସ୍ଥିତି ଅତି ମନ୍ଦ ବ‌ୋଲି ଅଭିଯୋଗ କରିବା ସହ କଙ୍ଗନାଙ୍କୁ ସୁରକ୍ଷା ଯୋଗାଇ ଦେଇଥିବାରୁ ସେ ହିମାଚଳ ପ୍ରଦେଶ ଏବଂ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କୁ ଧନ୍ୟବାଦ ଜଣାଇଛନ୍ତି।

 

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର

Comments are closed.