ମୋଦୀ ଓ ଶାହାଙ୍କୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ ଦେବେ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେ

ମୁମ୍ବାଇ: ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଲୋକସଭା ନିର୍ବାଚନରେ ​​ଇଣ୍ଡିଆ ମେଣ୍ଟ ଜିତିବ। ଶନିବାର ଦିନ ଦାଦରରେ ଏକ ରାଲିରେ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେ କହିଛନ୍ତି, “ମୁଁ ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ ଏବଂ ଅମିତ ଶାହା ଭଲରେ ଶୁଅନ୍ତୁ | ଜୁନ ୪ ପରେ ଇଣ୍ଡିଆ ମେଣ୍ଟର ଶପଥ ଗ୍ରହଣ ସମାରୋହକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରିବି | ସୂଚନା ଥାଉ କି ଯେ, ମେ ୨୦ରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଅବଶିଷ୍ଟ ୧୩ଟି ଆସନରେ ମତଦାନ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ, ଆଜି ପ୍ରଚାରର ଶେଷ ଦିନ ଥିଲା | ମେ ୨୦ରେ ଧୁଲେ, ଡିଣ୍ଡୋରି, ନାଶିକ, ପାଲଘର, ଭିୱାଣ୍ଡି, କଲ୍ୟାଣ, ଥାନେ, ମୁମ୍ବାଇ ଉତ୍ତର, ମୁମ୍ବାଇ ଉତ୍ତର ପଶ୍ଚିମ, ମୁମ୍ବାଇ ଉତ୍ତର ପୂର୍ବ, ମୁମ୍ବାଇ ଉତ୍ତର ମଧ୍ୟ, ମୁମ୍ବାଇ ଦକ୍ଷିଣ ମଧ୍ୟ ଏବଂ ମୁମ୍ବାଇ ଦକ୍ଷିଣରେ ମତଦାନ କରାଯିବ। ଆଜି ପ୍ରଚାରର ଶେଷ ଦିନରେ ଉଦ୍ଧବ ଠାକରେ ଜୋରଦାର ପ୍ରଚାର କରିଥିଲେ | ଏହା ସହ ମହାବିକାଶ ଅଘାଡି ପକ୍ଷରୁ ଆଜି ସାମ୍ବାଦିକ ସମ୍ମିଳନୀ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା | ଏଥିରେ କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ମଲ୍ଲିକାର୍ଜୁନ ଖଡ଼ଗେ ଏବଂ ଶରଦ ପାୱାର ମଧ୍ୟ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ।

ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ବିଜେପି, ଶିବସେନା ଏବଂ ଏନସିପି ମଧ୍ୟ ମହାଯ୍ୟୁତି ପକ୍ଷରୁ ବିଶାଳ ରାଲି କରିଥିଲେ। ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଯୋଗୀ ଆଦିତ୍ୟନାଥ ଧୁଲେରେ ଏକ ରାଲି କରି ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ଦେଶକୁ କେବଳ ଏନଡିଏ ସୁରକ୍ଷା ଯୋଗାଇ ପାରିବ। ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର ଉଦାହରଣ ଦେଇ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୋର ସାତ ବର୍ଷ କାର୍ଯ୍ୟକାଳ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶରେ କୌଣସି ଦଙ୍ଗା ହୋଇ ନଥିଲା। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଫଡନାଭିସ୍ ଦାବି କରିଛନ୍ତି ଯେ ପ୍ରଥମ ଚାରିଟି ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ମହାଯ୍ୟୁତି ସମର୍ଥନରେ ଅଧିକାଂଶ ଭୋଟ୍ ମିଳିଥିବାବେଳେ ପଞ୍ଚମ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ମଧ୍ୟ ମହାଯ୍ୟୁତିକୁ ଲୋକ ସମର୍ଥନ କରିବେ | ଉଲ୍ଲେଖ ଥାଉ ପ୍ରମୁଖ ପ୍ରାର୍ଥୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମୁମ୍ବାଇ ଉତ୍ତରରୁ କେନ୍ଦ୍ର ମନ୍ତ୍ରୀ ପୀୟୁଷ ଗୋୟଲ, ମୁମ୍ବାଇ ଉତ୍ତର ସେଣ୍ଟ୍ରାଲରୁ ଉଜୱାଲ ନିକାମ ଏବଂ କଲ୍ୟାଣରୁ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ଏକନାଥ ସିନ୍ଦେଙ୍କ ପୁଅ ଶ୍ରୀକାନ୍ତ ସିନ୍ଦେ ପ୍ରମୁଖ ନିର୍ବାଚନ ଲଢ଼ୁଛନ୍ତି ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର