‘ଦେହ ଦରଜ ହୋଇଯାଇଛି, ଖଟରୁ ଉଠିପାରୁନାହିଁ’: ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କ ହ୍ଵାଟ୍ସଆପ ଚାଟିଙ୍ଗକୁ ନେଇ ଜୋରଦାର ଚର୍ଚ୍ଚା

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ: ଦିଲ୍ଲୀର ଶ୍ରଦ୍ଧା ୱାକର ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ପ୍ରତିଦିନ ନୂଆ ଖୁଲାସା ହେଉଛି। ବର୍ତ୍ତମାନ ଏହି ପ୍ରସଙ୍ଗରେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କ ହ୍ଵାଟ୍ସଆପ ଚାଟରେ ତାଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିବା ଅକଥନୀୟ ଯନ୍ତ୍ରଣା ବାବଦରେ ଜଣାପଡିଛି | ଶ୍ରଦ୍ଧା ଏବଂ ତାଙ୍କ ପୂର୍ବତନ ଟିମ ମୁଖ୍ୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ହୋଇଥିବା ଏହି ଚାଟ୍ ୨୪ ନଭେମ୍ବର ୨୦୨୦ ତାରିଖର ହୋଇଥିବାବେଳେ ଏଥିରେ ଅକଥନୀୟ ନିର୍ଯାତନା ବାବଦରେ ଖୁଲାସା ହୋଇଛି | ଶ୍ରଦ୍ଧା (୨୬)ଙ୍କ ଏହି ହ୍ଵାଟ୍ସଆପ ଚାଟରୁ ଜଣା ପଡିଛି ଯେ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ଆଫତାବ ପୁନାୱାଲା (୨୮) ମାଡ ମାରିଥିଲେ । ଶ୍ରଦ୍ଧା ଚାଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ସେ ଆଜି କାମ କରି ପାରିବେ ନାହିଁ। ଗତକାଲି ମାଡ ଦିଆଯିବା ପରେ ରକ୍ତଚାପ କମିଯାଇଛି ଏବଂ ଶରୀରରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା ହେଉଛି।” ସେ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ବିଛଣାରୁ ଉଠିବାକୁ ମଧ୍ୟ ସକ୍ଷମ ନୁହଁନ୍ତି। ପୁଲିସ ସୂତ୍ରରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ମାଡ ମାରିବା ପରେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ମୁତାବକ ଯେ ଏହି ଚାଟ ସେତେବେଳେ ହୋଇଥିଲା ଯେତେବେଳେ ସେମାନେ ମୁମ୍ବାଇ ନିକଟ ଭାସାଇରେ ଏକାଠି ରହୁଥିଲେ। ହ୍ଵାଟ୍ସଆପ ଚାଟ୍ ରେ ଏକ ଫଟୋ ସହିତ ଶ୍ରଦ୍ଧା ଏହା ଲେଖିଥିଲେ। ଫଟୋରେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କ ମୁହଁରେ ଆଘାତ ଚିହ୍ନ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଯାଉଛି | ଏହା ସହ ନଭେମ୍ବର ୨୪, ୨୦୨୦ ରେ ହୋଇଥିବା ଚାଟରେ ଶ୍ରଦ୍ଧା ତାଙ୍କ ପିତାମାତାଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ବାବଦରେ ମଧ୍ୟ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଥିଲେ , ଯାହା ସୂଚାଇ ଦେଉଛି ଯେ ସେମାନଙ୍କ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟଭାଗରେ ଭାଙ୍ଗି ଯାଇଛି।

es5sj4m8

ଏହି ଚାଟରେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ତାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ନାମ ପଚାରିଥିଲେ | ଆଉ କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଶ୍ରଦ୍ଧା ତାଙ୍କ ଅଫିସକୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ବିବାହିତ। ଏହା ପରେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଙ୍କ ବନ୍ଧୁ ଲେଖିଛନ୍ତି, ବ୍ୟସ୍ତ ହୁଅ ନାହିଁ। ଆମେ ସମସ୍ତେ ତୁମ ସହିତ ଅଛୁ। ଏହାର ଏକ ସପ୍ତାହ ପରେ, ସେ ଡିସେମ୍ବର ୩ ରୁ ୬ ଡିସେମ୍ବର ମଧ୍ୟରେ ଭାସାଇର ଏକ ଘରୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ଯାଇଥିଲେ | ଡାକ୍ତରଖାନାର ରେକର୍ଡରୁ ଏହା ଜଣା ପଡିଛି | ସେଠାରେ ଥିବା ଡାକ୍ତର କହିଛନ୍ତି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଶ୍ରଦ୍ଧା ତାଙ୍କ ନିକଟକୁ ଆସିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପିଠି ଓ ବେକରେ ଆଘାତର ଦାଗ ଥିଲା |

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର