ପୁଅର ପ୍ରି-ୱେଡିଂ ଉତ୍ସବରେ ‘ବିଶ୍ୱମ୍ବରୀ ସ୍ତୁତି’ରେ ନୃତ୍ୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କଲେ ନିତା ଅମ୍ବାନୀ

ନୂଆଦିଲ୍ଳୀ: ଶିଳ୍ପପତି ମୁକେଶ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ସାନ ପୁଅ ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନୀ ଏବଂ ରାଧିକା ମର୍ଚାଣ୍ଟଙ୍କ ବିବାହର ସମସ୍ତ ପ୍ରସ୍ତୁତି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଯାଇଛି। ମାର୍ଚ ୩ ତାରିଖରେ ଗୁଜୁରାଟର ଜାମନଗରରେ ତାଙ୍କ ପୁତ୍ର ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ବିବାହ ପୂର୍ବ ଇଭେଣ୍ଟରେ ନିତା ଅମ୍ବାନୀ ଅତିଥିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ‘ବିଶ୍ୱମ୍ବରୀ ସ୍ତୁତି’ରେ ଏକ ଚମତ୍କାର ନୃତ୍ୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ।

ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନୀ ଏବଂ ରାଧିକା ମର୍ଚାଣ୍ଟଙ୍କ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ପ୍ରି-ୱେଡିଂ ଉତ୍ସବରେ ତିନି ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ପାଞ୍ଚଟି ଇଭେଣ୍ଟ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହୋଇଥିଲା। ମା ଆମ୍ବେଙ୍କୁ ଉତ୍ସର୍ଗୀକୃତ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ‘ବିଶ୍ୱମ୍ବରୀ ସ୍ତୁତି’ରେ ନୃତ୍ୟ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଅତିଥିଙ୍କୁ ବିମୋହିତ କରିଥିଲା।

ସେ ତାଙ୍କର ଏହି ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ନିଜ ନାତୁଣୀଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ପ୍ରତ୍ୟେକ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଉତ୍ସର୍ଗ କରିଥିଲେ। ମାର୍ଚ ୧ ତାରିଖରେ ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନୀ ଏବଂ ରାଧିକା ମର୍ଚାଣ୍ଟଙ୍କ ବିବାହ ଉତ୍ସବ ଆରମ୍ଭ ହୋଇ ମାର୍ଚ୍ଚ ୩ରେ ସମାରୋହରେ ସମାପ୍ତ ହୋଇଥିଲା। ସେଲିବ୍ରିଟି, କ୍ରୀଡ଼ାବିତ୍ ଏବଂ ଶିଳ୍ପପତିଙ୍କ ସମେତ୧୦୦୦ ଅତିଥିଙ୍କୁ ଉତ୍ସବକୁ ନିମନ୍ତ୍ରଣ କରାଯାଇଥିଲା। ବିଲ୍ ଗେଟ୍ସ ଏବଂ ମାର୍କ ଜୁକରବର୍ଗଙ୍କ ପରି ବିଶ୍ୱସ୍ତରୀୟ ବ୍ୟକ୍ତିତ୍ୱମାନେ ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ପପ୍ ଆଇକନ୍ ରିହାନ୍ନା ମଧ୍ୟ ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ମହାନ୍ ପ୍ରଦର୍ଶନ ଉପସ୍ଥାପନ କରିଥିଲେ। ଆପଣ ଜାଣନ୍ତି ଯେ ଅନନ୍ତ ଅମ୍ବାନୀ ହେଉଛନ୍ତି ମୁକେଶ ଏବଂ ନୀତା ଅମ୍ବାନୀଙ୍କ ସାନପୁଅ।

ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଖବର